Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Animatsuri 2018

Komentarze

Meitantei Holmes

 • Avatar
  A
  Donia 22.06.2012 16:44
  Holmes od Miyazakiego?
  Przygody Holmesa od Hayao Miyazakiego? Trzeba będzie to obejrzeć. Ciekawe czy to te same historie co z książek, czy coś nowego.
  • Avatar
   MarcowyZajac 22.06.2012 18:28
   Uczone są łososie w pomidorowym sosie
   To czysta fikcja literacka. A przy okazji – bardzo mnie ciekawi, który cwaniak z redakcji i na jakiej zasadzie zmienił mój tag „Anthro” na „Zwierzęta”. Może jakby to było „O czym szumią wierzby” to miałoby to jakieś uzasadnienie. Tutaj jednak mamy wyraźnie do czynienia z Sherlockiem Holmesem w lisiej skórze, więc twierdzenie, że bohaterami anime są „zwierzęta” jest już naginaniem rzeczywistości.
   • Avatar
    Avellana 22.06.2012 18:34
    Re: Uczone są łososie w pomidorowym sosie
    Rozumiemy, że wyróżniki nie zawsze są oczywiste – dlatego właśnie redakcja je weryfikuje. W największym skrócie: „anthro” u nas idzie do wszystkich postaci ludzkich ze zwierzęcymi dodatkami – takich jak w Dog Days czy inny Asobi ni Iku yo! „Uczłowieczone” zwierzęta, takie jak tutaj albo w analogicznych tytułach z tego okresu, to w dalszym ciągu „zwierzęta”.
    • Avatar
     MarcowyZajac 23.06.2012 04:30
     Rzadko sie trafią cwaniacy tacy
     Oo tak. I to czysty przypadek, że anime „Dookoła świata z willym fogiem” było otagowane „anthro” + " zwierzęta” jeszcze tuz po tym jak dodalem ten tytuł. Czuję się prawie wyróżniony.
     • Avatar
      nostalgia.pl 5.04.2014 21:48
      Re: Rzadko sie trafią cwaniacy tacy
      Aczkolwiek taki Dogtagnan czy Fogg czy też Sindbad to były hity w latach 70­‑tych i 80­‑tych ...