Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Yuru Yuri ♪♪

 • Avatar
  A
  Rhapsody 5.10.2014 21:44
  Ponownie obejrzałem obie serie i mam to samo zdanie co poprzednio. Wszystko fajnie, humor, wątki yuri, grafika i muzyka… tylko ciągle mnie denerwuje jedna rzecz…  kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Cthulhoo 5.10.2014 22:53
   Ale przecież Akari nie istnieje :P
   • Avatar
    Rhapsody 5.10.2014 22:56
    Tak samo mogę powiedzieć o L z DN. Jeżeli robią komedię… to niech jadą po całej linii, a nie, żeby jedną postać niby główna a mało kiedy była… (pomijając 11 odcinek)
    • Avatar
     Cthulhoo 5.10.2014 23:37
     Wiesz… istnieje coś takiego, jak przypisanie gagu do postaci :P
 • Avatar
  A
  Diablo 22.07.2013 22:56
  Cudeńko
  Ach, uchachałem się przy seansie co nie miara, jak na mój gust bez trudu można zauważyć wyraźną poprawę względem poprzedniego sezonu. Włosy Chizuru, wariactwo siostry Akari, motyw królewny Śnieżki („łowca” wymiata!) miłosne podchody Chizuru… No po prostu coś pięknego. Serię będę naprawdę miło wspominał.
 • Avatar
  A
  Orihime-chan 22.07.2013 20:24
  Cute girls doing cute things część druga.
  Kolejne przygody niezauważalnej Akarin i sympatycznej ferajny- czy w tym sezonie także było uroczo i śmiesznie?
  Całe szczęście było chociaż nie ukrywam, że pierwszy sezon bardziej mi przypadł do gustu.
  Wydaje mi się, że grafika jest staranniejsza, udźwiękowienie do przełknięcia bez wstrętu, akcja przewidywalna aczkolwiek przyjemna.
  Stale się tylko zastanawiam czemu nie potrafie dokładnie sprecyzować tego co było gorsze w drugiej części no ale cóż odczucia mimo wszystko pozytywne.
  Jeżeli studio Dogakobo obdarzy nas za jakiś czas Yuru Yuri 3 to oczywiście zasiądę przed ekranem laptopa i z ogromną nadzieją będę oczekiwała tego, że zafundują klase jaką pokazali w pierwszej i drugiej części też.
  7/10
 • Avatar
  A
  Altena 10.12.2012 20:43
  Yuru Yuri
  Lubię parodie/komedie, ale dobre. Tego anime nie wytrzymałam jak na razie nawet dwóch odcinków. Może jakbym obejrzała 15 lat temu, kto wie. Ta ilość rumieńców, wrzasków, kropelek, serduszek i wielgachnych biustów jest póki co nie do wytrzymania. Nie polecam.
 • Avatar
  A
  PTB 29.09.2012 15:09
  Co mogę powiedzieć o drugim sezonie to że twórcy poprawili błędy pierwszego sezonu.Teraz dostajemy anime o wiele lepsze od pierwszego sezonu.Mniej jest zapychaczy które wg mnie nie śmieszą.Tym sezonie postawili na jeszcze większy humor który jest zdumiewający.Szczerze mówiąc jest mi jeszcze mało Yuru Yuri ♪♪ Jestem ciekaw czy wreszcie Akari będzie miało więcej czasu niż jeden odcinek czy Himawari będzie miała jeszcze większe piersi albo Oomuro Sakurako będzie się zachowywać jak dziecko.Plusem tej serii są postacie drugoplanowe i mam nadzieje że 3 sezon będzie jeszcze lepszy ! Ode mnie pełne 8/10
 • Avatar
  A
  Cthulhoo 9.08.2012 12:31
  Lekkie rozczarowanie
  Niestety, sequel odstaje trochę poziomem od pierwszego sezonu i już nie bawi mnie aż tak bardzo. Nie znaczy to jednak, że jest zły. Wręcz przeciwnie, nadal jest to bardzo dobra komedia, ale jest jednak te 1­‑2 oczka poniżej jedynki.
  Niemniej jest to jedna z mocniejszych pozycji w tym sezonie i z wielką przyjemnością śledzę dalsze losy naszych bohaterek.
 • Avatar
  A
  Perfect 5.07.2012 17:17
  1szy ep
  Miłym zaskoczeniem było dla mnie zobaczenie, iż wychodzi drugi sezon. Jednak to co zobaczyłem w pierwszym odcinku przerosło wielokrotnie moje oczekiwania, był od początku do końca genialny kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Perfect 17.07.2012 15:59
   Re: 1szy ep
   Tak jak myślałem kolejne odcinki nie są już tak wybitne ale anime z powodzeniem można zaliczyć do bardzo dobrych komedyjek.