Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Nagareboshi Lens

 • Avatar
  A
  vaka 27.06.2016 21:27
  Właściwie zgadzam się z autorką recenzji.
  Od siebie dodam, że świat by nie stracił gdyby ta produkcja nie powstała. To anime należy do rodzaju tych, których się już po paru dniach nie pamięta. Owszem całkiem ładna grafika (chociaż profile postaci to mały, szpetny koszmar), ale tak poza tym… właściwie co? No właśnie nic. Schemat, nuda, nijakość. Jeżeli jednak ktoś potrzebuje się, że tak powiem „docukrzyć”, to można ewentualnie obejrzeć, ale jakiś większych treści, ciekawych dialogów i fabuły, która nie jest prosta jak drut, niech się lepiej nie spodziewa.
 • Avatar
  A
  Diablo 26.03.2013 22:47
  Lukier
  Ilość zawartego w tym anime cukru i lukru starczyłaby na cały batalion wojska a i tak by pewnie coś jeszcze zostało. Obejrzałem to to nawet bez wielkiego bólu, rechocząc przy tym radośnie z powodu zatrważającej infantylności i cudaczności całości.
 • Avatar
  A
  Ayumi_san 4.01.2013 23:50
  ...
  Nagareboshi Lens hmmm… coś błyszczało było różowo słodko i w ogóle… no i o co tam tak naprawdę chodziło.?! dobra wiem że był tam ołówek.! tak to było anime o ołówku.! a może jednak to był długopis…O.o więcej rzeczy nie pamiętam, nie mogłam znaleźć sensu w tym anime, dobra pomińmy ten szczegół, ogółem stanowczo za krótkie może gdyby było troche dłuższe byłoby ciekawsze -,-
 • Avatar
  A
  Costly 9.09.2012 08:32
  Ja tam powiem krótko – 18 minut całości, a nie dałem rady dotrwać nawet do połowy. I to pomimo mojej całej sympatii dla gatunku. Nic wartego uwagi.