Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

To Love-Ru -Trouble- Darkness

 • Avatar
  A
  Hiiromitsu 16.04.2013 08:40
  Od razu lepiej :D
  Na początku oglądałem wersję ocenzurowaną i byłem załamany. Te światełka, te cienie, ta mgła…sztuczniej już się chyba nie dało. No i poza tym, oglądanie ocenzurowanego anime, którego głównym „atutem” jest fanserwis mija się z celem, więc bardzo się ucieszyłem, gdy przeglądając stronę z anime natknąłem się na „To Love­‑Ru Darkness Bez Cenzury”. Teraz cały odcinek ogląda się z bananem na twarzy.
  Fabuła była…Stop! Była! BYŁA!!!! To Love Ru Darkness jest doskonałym dowodem na to, że fanserwis i fabuła mogą być razem w jednym anime. Na dodatek Darkness znacznie przewyższa fabularnie pierwszą serię. Jest ciekawiej, ale to dalej to samo. A takie ilości fanserwisu mnie (fanowi ecchi) bardzo się podobały.
  Bohaterowie – moją ulubioną postacią jest Yami i zawsze tak było, dlatego też bardzo się ucieszyłem, że teraz jest na pierwszym planie. Na drugim miejscu jest Momo, która ma tutaj chyba nawet większą rolę. I dobrze, jej charakter został wreszcie rozwinięty.
  Zarówno grafice, jak i muzyce nie można niczego zarzucić. Tej drugiej za bardzo nie pamiętam, po prostu robiła tło. A ta pierwsza była naprawdę ładna. Nie była realistyczna, ale typowo­‑mangowa, lecz udało się uniknąć większych zniekrztałceń i postacie prezentują się ładnie. Animacja z tego, co pamiętam w porządku.
  To Love­‑Ru Darkness jest moim zdaniem o wiele, wiele lepsze od poprzedniej serii. Znaczy, pod warunkiem, że się ogląda wersję nieocenzurowaną. Ocena? Waha się między 7 a 8. Polecam.
  • Hiromi 29.04.2013 23:01:26 - komentarz usunięto
  • Avatar
   Hiromi 21.08.2013 03:54
   Re: Od razu lepiej :D
   Zgadza się zupełnie, a tak z ciekawości widziałeś najnowszą odsłonę OVA, też jest bez cenzury i jest się z czego pośmiać, ach ta reakcja Yami, biedny Rito, a z resztą sam zobaczysz.
 • Avatar
  A
  WujekSknerwiel 2.01.2013 10:48
  To samo co wcześniej w nowej oprawie plus interesujący wątek Yami, który niestety zajmuje krótszą część anime, bo lepiej wsadzić więcej słabszych i powtarzających się żartów które były i są niechlubną częścią tej całej serii Love­‑Ru.
  2/5
 • Avatar
  A
  @leksy12 14.10.2012 15:31
  mogło być lepiej
  Manga podobała mi się zdecydowanie bardziej. Humor był lepszy, fanserwis był lepszy. W anime zrobili cenzurę i nie wyszło to najlepiej, tak jakoś sztucznie wyglądają te światełka. Manga i OAD są lepsze. Za anime daję maksimum 5/10.
  • Avatar
   Koko 1.11.2012 00:55
   Re: mogło być lepiej
   Prawdą jest to,że gdyby darowali sobie tę nikomu nie potrzebną cezurę anime było by lepsze, właściwie nie rozumiem powodów jej zastosowania skoro w dwóch poprzednich seriach jej nie było. Przyznaje manga „Tu Love­‑Ru Darkness” jest nieco pikantniejsza, ale bez przesady.
  • Avatar
   grota 3.12.2012 20:54
   Re: mogło być lepiej
   Należy jednak wspomnieć, że wydanie oryginalne, które ukaże się bodajże pod koniec grudnia na DVD (pierwsza płyta) będzie całkowicie pozbawiona cenzury, więc będzie należało obejrzeć serię drugi raz z odrobiną pikanterii przed oczami ;)
   • Avatar
    Koko 28.12.2012 21:56
    Re: mogło być lepiej
    Pewnie już zacieram ręce, pozostaje tylko czekać na pojawienie się odcinków w sieci no i polskie tłumaczenie, w ostateczności gdyby zwlekali z wstawieniem napisów po polsku można czytać po angielsku, bo w tym anime nie ma żadnego skomplikowanego słownictwa.
 • Avatar
  A
  xraven 12.10.2012 01:28
  Zależy kto co lubi.Osobiście lubię fanserwis,harem,ecchi,komedia i każdy który ocenia te anime musi wiedzieć ze to jego elementy składowe tzn. jeśli się nie podoba to jesteś zła grupą docelową.Porównać mogę tutaj wszech obecne elementy yaoi, które mnie brzydzą dlatego nie oglądam takiego anime i nie oceniam.
 • Avatar
  A
  WujekSknerwiel 11.10.2012 22:08
  Raczej bez zmian
  To Love­‑Ru, jedna z najsłabszych serii opierająca się głównie na fanserwisowych żartach i na dodatek słabych. Mnie dziw bierze, że autorzy próbują jeszcze coś wycisnąć. Pomysł, aby przez 12 odcinków tworzyć harem dla wspaniale popularnego Rita, jakoś mnie nie przekonuje. Ale za to ciekawie się zapowiada wątek Złotej Ciemności. Poziom żartów niestety bez zmian. Rito dalej wpada „przypadkiem” na spódniczki i majteczki. No cóż, zobaczymy co będzie z tego. Jak na razie zapowiada się na najlepszy sezon serii co nie oznacza, że to anime będzie dobre, albo chociaż średnie.