Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Initial D: Fifth Stage

 • Avatar
  A
  Hironobu 19.01.2016 18:45
  Według mnie dużym minusem tej serii jest zbyt duży przeskok graficzny. Nowe studio, które zabrało się za tą serię nie brało nawet pod uwagę jak wyglądało to poprzednio. Nowy design postaci w ogóle nie przypadł mi do gustu, z kolei nowa animacja i przejrzyste krajobrazy zliczam do udanych. Muzyka mimo iż jest jej mniej jak to było w poprzednich częściach, nadal zasługuję na pochwałę. Fabuła jest i tak jak w poprzednich seriach, jednocześnie monotonna jak i wciągająca. Do pełni brakuje jak zwykle elementu zaskoczenia. Całościowo tą serię oceniam 6/10.

 • Avatar
  A
  Kitsu 25.09.2013 05:42
  No kurde fajne anime, chyba najlepszy sezon w moim odczuciu, a tu tu takie rozczarowanie, ostatni wyście nie został pokazany, kompletnie bezsensu, najbardziej oczekiwany i największe rozczarowanie. Mam nadzieje, że w przyszłym roku pokażą go.
  • Avatar
   Butka^^ 4.05.2014 03:51
   Może nieco późna odpowiedź, ale założę się, że producenci chcieli wywołać w widzu zniecierpliwienie oraz chęć ujrzenia za wszelką cenę ostatniego wyścigu Takumiego. Wielu fanów zapewne zastanawia się czy i w tym przypadku ów ścigant da radę pokonać swego przeciwnika, a to wszystko by uzyskać jak największe zyski ze sprzedaży. Może być również taka szansa, że chcieli ostatni wyścig wykonać z użyciem nieco innych efektów graficznych, lecz to wszystko są tylko moje przypuszczenia.