Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Mezzo

 • Avatar
  A
  Subaru 6.06.2012 14:28
  Podchodząc do tego tytułu, nie spodziewałem się tak dobrej serii sensacyjnej.

  Ma swój klimat, a paczka głównych bohaterów wypada zabawnie i sympatycznie. Główna bohaterka jest kobieca, podobał mi się sposób ukazywania jej kształtów, wydaje mi się też, że ma ona w sobie coś z feministki ;P

  Na minus zaliczyłbym jednak te wszystkie zdarzenia nadnaturalne.. jakoś nie pasowały mi do klimatu tej serii, doskonale mogłoby się obyć bez nich.

  Animacja jest staranna, fabuła jest nieskomplikowana i przewidywalna, ale jednocześnie w pewnym sensie uniwersalna. Ogląda się to z przyjemnością.

  Dobre anime akcji, polecam.
 • Avatar
  A
  hakman4 10.07.2011 20:22
  Mezzoo
  Lekki kryminał z odrobiną sensacji i sporą dawka dobrej akcji. Nie jest to anime na które trzeba się nastawiać,że przypadnie z pewnością nawet po tych kilu pierwszych odcinkach do gustu. Spokojnie to obejrzałem,ale zachwytów nie było. Opening był fajny :) 7/10
 • Avatar
  A
  Tassadar 26.11.2006 22:24
  Bardzo dobra produkcja
  Jak dla mnie to jedno z najciekawszych anime jakie zdarzyło mi się zobaczyć. Fajne postaci o dobrze zaprojektowanych charakterach (żarty lingwistyczne Kurokawy wymiatają), ładna animacja i genialne pomysły na poszczególne odcinki. Polecam każdemu fanowi filmów sensacyjnych i detektywistycznych. Relaksuje i wprawia w dobry nastrój niemal automatycznie.
 • Avatar
  A
  Martinez 22.03.2006 14:16
  Mezzo
  Hmm, mnie jakos do gustu nie przypadło, ale seria naprawde niczego sobie. Co wiecej ma kilka fajnych plusików:
  -główna bahaterka – dziewucha ma charakter
  -„Ojczulek” – niesamowicie „zagrana” postać
  -pierwsze pięć minut pierwszego epka – chyba najlepsze w całej serii

  Niestety jest kilka minusików, z których najbarzdiej drażniła mnie kreska – czasmi była tak straszna, że aż piszczało.

  Ogólnie równa seria, chociaż może nie dla wszystkich
 • Avatar
  A
  Zegarmistrz 21.03.2006 19:27
  Nawet fajne:
  Dobry serial akcji w klasycznym stylu. Nic wybitnego, ale przyjemna, czasem nieźle zakręcona seria. Obejrzałem jednym, zapartym tchem.
 • Avatar
  A
  wa-totem 29.10.2005 21:53
  Wyjątkowo udana seria
  Tak, Mezzo to jedna z tych może z pozoru dalekich od ideału, ale po bliższym przyjrzeniu się – zaskakująco doskonałych „perełek”.
  Przy pierwszym spojrzeniu, projekty postaci mogą się wydać wręcz brzydkie: Mikurze do animkowego „ideału” naprawdę daleko… ale wszystko jest tu na swoim miejscu, a wrażenie „prawdziwości” postaci jest naprawdę uderzające.
  W dodatku kreatywność… NIGDY nie uwierzyłbym na słowo, że można zrobić scenę w której jest gość z tentaklami i krzycząca ofiara – w serii która NAPRAWDĘ nie jest ecchi…
  A o duchy i obcych równie dobrze można mieć pretensje, jak o różowego garbusa czy ustawionego na dachu kamienicy czerwonego, londyńskiego double­‑deckera w którym mieści się siedziba DSA ^__^ nawet te „dziwne” elementy zwyczajnie pasują w takiej lekko „odjechanej” serii.
  Dawno się tak dobrze nie bawiłem jak przy oglądaniu Mezzo DSA.