Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Arata-naru Sekai: World's/Start/Load/End

 • Avatar
  A
  Lenar 29.03.2014 00:15
  Dobry początek na serial
  Dobry początek na serial, w sumie jeżeli powstał w innym celu to trzeba było zainwestować w większą ilość taśmy bo w tak krótkim czasie nie udało się przedstawić… w sumie niczego, od jakieś problemy miłosne i film w kinie, który żeby zrozumieć trzeba by było znać z jakieś 60minut więcej
 • Avatar
  A
  Subaru 26.06.2013 17:25

  Ciekawe, czy sam twórca wiedział, co chce przekazać…

  Anime, które pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi w tym bardzo negatywnym znaczeniu. Wiemy niewiele i tak pozostaje już do końca, bo na więcej zabrakło czasu.

  Postapokaliptyczna sceneria i… grupka dziewcząt, uczennic w szkolnych mundurkach. Chryste, czy naprawdę to jest element niezbędny każdej serii? W ramach jakiegoś nie wiadomo jakiego projektu wysłano je w przyszłość, ale czemu wybrano akurat je? Nie widać, by były utalentowane w jakiejkolwiek dziedzinie, nie są też specjalnie bystre czy mądre, prócz tego że jedna łowi ryby gołymi rękami, bosz.

  Nie wiem, o czym to miało być, pewnie o przyjaźni i więzach, jak zwykle. Jedynym, co mnie naprawdę poruszyło to fakt, że mężczyźni wyginęli. No to jest skandal!

  Grafika ładna.
  4/10.