Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Strike Witches Gekijouban

 • Avatar
  A
  Rhapsody 26.07.2014 01:21
  Wie ktoś jak się nazywa muzyka, gdy dziewczyny wylatują z lotniskowca Neuroi, po ataku?
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 28.09.2013 09:24
  Strike Witches Gekijouban
  Lekki i przyjemny film. Idealny na weekendowy wieczór. Może nie jest jakimś arcydziełem, ale spokojnie można obejrzeć bez jakichkolwiek problemów. Tak jak SW 2, tak SW Gekijouban bardzo mi się spodobało. Moja ocena 8/10.
 • Avatar
  A
  Diablo 3.01.2013 18:35
  Dość przyjemnie
  Film całkiem przyzwoity, zawierający kilka naprawdę ładnych scen batalistycznych, obowiązkową ilość większych bądź mniejszych głupotek i posiadający zdecydowanie mniej fanserwisu niż serie telewizyjne. Ogólnie rzecz biorąc wpisu się w poziom poprzedniczek i żaden ich fan nie powinien być tą kinówką zawiedziony.
 • Avatar
  A
  Progeusz 26.11.2012 12:18
  Dałbym dychę, gdyby nie absolutnie tragiczna nowa postać jaką jest Shizuka. Szczerze nienawidzę tego typu zabiegów fabularnych.
  Przetrwajcie ją jakoś, warto. Gdy już się wreszcie zamknie, film zrobi się wyśmienity. No i nieważne jak by się starała, widok obejmujących się Yoshiki i Lynne czy innych Strike Witches robiących co do nich pasuje, zawsze wywoła uśmiech na mojej twarzy.
 • Avatar
  A
  Solarius Scorch 14.11.2012 10:13
  Arcydzieło to to nie jest...
  ...ale jest dokładnie tym, czego się spodziewałem i nie zaniża poziomu serii. Wielbiciele pantsu pewnie będą narzekać, że w tym filmie jest tylko dużo fanserwisu (a nie wyżej głowy, jak w serialu), ale inne wady są te same (przede wszystkim idiotyczny plot), co w obu sezonach, a zatem nie powinny odstraszać fanów.