Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Katsugeki Shoujo Tanteidan

 • Avatar
  A
  Pazuzu 6.08.2014 19:32
  To było głupie. Tak, głupie. Bardzo głupie. Niemalże bezdennie głupie. Jak jakiś chory sen skacowanego scenarzysty. Poziom abstrakcji podobny do tego, znanego z Cristal Triangle. I byłoby fajnie, świetny film na poprawę humoru, gdyby nie to, że bohaterki już przy jednokrotnym obejrzeniu wywołały we mnie dawno zapomnianą chęć mordu. A to zabiło niemal całą frajdę bijącą z monitora. Choć ochrona szkoły dla dziewcząt składająca się z czołgów i śmigłowców bojowych była boska.
  Co do technikaliów – oglądam sporo anime z tego okresu, więc jestem przyzwyczajona do poziomu, ale nawet biorąc poprawkę na wiek nie jest dobrze. W czasach swojej młodości było przeciętnie, teraz jest kiepsko. Broni się jedynie projekt maszyny bojowej – interesująco organiczny.
  Generalnie anime nie polecam. Można się co prawda pośmiać, ale i w kategorii „pięknych katastrof” jest sporo lepszych tytułów.
 • Avatar
  R
  Tren 6.12.2012 19:55
  Drobny błąd
  Bo potem to już człowiek ma ochotę zrobić bohaterką krzywdę.

  Mam wrażenie, że powinno być „bohaterkom”, gdyż zdanie chyba odnosi się do kilku pań (a jeśli nawet jednej to i tak jest to niewłaściwy przypadek).
  • Avatar
   IKa 6.12.2012 21:39
   Re: Drobny błąd
   Poprawione, dziękuję :)
 • vin 6.12.2012 06:44:13 - komentarz usunięto