Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

D.C. III ~Da Capo III~

 • Avatar
  A
  Elfik 7.06.2014 01:34
  Najsłabsza część. Koszmarne elementy ecchi aż do przesady, aż niemiło się na to patrzyło.  kliknij: ukryte  Obejrzałam do końca, bo dwie poprzednie części serii podobały mi się, a już drugi sezon Da Capo II był rewelacyjny. Ta część jednak rozczarowuje. Jedynie odcinki 11­‑12 i końcówka 13 na plus.
 • Avatar
  A
  Asdedix147 12.04.2013 18:29
  Syf jakich mało

  Jak w skrócie opisać to anime.
  Przeciętne do bólu, pełne nieudolnych scenek ecchi i haremu robionego na siłę. Anime jest najzwyklej słabe, temat podstawowy i jak dla mnie już oklepany. Wieje nudą już od samego początku. Może anime było by bardziej znośne gdyby przynajmniej niektóre dziewczyny ukrywały uczucia do głównego bohatera (a tu każda z cycem na niego wskakuje)
  Podczas całego seansu miałem podobne odczucia jak prz słuchaniu dźwięku ciętego styropianu.
  Anime to nawet dla mnie, osoby która prawie każdemu anime daje 10/10, było słabe. „Da Capo III” dostaje ode mnie jak na razie najniższą przeze mnie wystawioną ocenę, 2/10 (jedynym plusem była kreska, która uratowała to anime przed oceną 1/10)
  • Avatar
   Buu 12.04.2013 23:08
   Re: Syf jakich mało
   Nie mogę się z tym zgodzić. Rzadko daję anime ocenę powyżej 6 i to anime również większej oceny nie dostanie jednak… widziałam całe mnóstwo dużo gorszych anime od tego. Nie jest to anime odkrywcze i z pewnością nie przyniesie żadnej rewolucji jednak ogląda je się dość dobrze a postacie można polubić.
  • Avatar
   Costly 17.04.2013 02:44
   Re: Syf jakich mało
   Cóż, ile można mielić w kółko to samo w końcu? To już piąta seria telewizyjna z cyklu Da Capo, a nie zmieniło się w niej nic. Trawić po raz kolejny coś już totalnie strawionego i wydalonego: to nie jest nic przyjemnego, ani wartego polecenia.