Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Polcon 2018

Komentarze

Minami-ke: Tadaima

 • Avatar
  A
  Klemens 5.01.2015 20:34
  Druga w rankingu część przygód sióstr Minami. Do grafiki dwójki jakoś mogłem się przyzwyczaić, ale trójka była tak tragiczna, że nie podołałem. Fakt faktem, że nic nie pobije oryginalnej grafiki z pierwszego sezonu, jednak to, co dostaliśmy w Tadaima jest najbliższe oryginałowi. Miałem już dosyć tragicznie namalowanej Kany czy Uchidy – o Chiaki już nie wspominając.
  W sumie, poza grafiką niczym się nie różni od trzech poprzednich odsłon, bo założenie cyklu jest to samo od początku. O muzykę w tej serii nie chodzi, o animację w sumie też nie. Żarty są w miarę świeże, nie powtarzają się. Jedyną irytującą rzeczą w tej serii, a raczej osobą, jest sama postać Chiaki. Gdyby chociaż odrobinę zmienić jej charakter, to… nie byłaby już ta sama seria, ale nadal nie przepadam za tą postacią -.-
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 22.11.2013 01:39
  Minami-ke: Tadaima
  Można rzec tylko jedno, lekka i przyjemna seria, którą z przyjemnością obejrzałem. Graficznie prezentuje się wyśmienicie, tak samo jak muzycznie. Zaś co do fabuły, bardzo dobra. Sam spektakl był dla mnie miłym odświeżeniem. Ocena według mnie 9/10.
 • Avatar
  A
  Cthulhoo 21.01.2013 02:04
  Na szczęście moje obawy się nie potwierdziły i dostałem stare, dobre Minami­‑ke. W dodatku wizualnie seria prezentuje się dużo lepiej od dwójki (czarne twarze randomów…) i trójki.
  Stęskniłem się za siostrami i z niemałą przyjemnością śledzę ich codzienne perypetie w jednej z moich ulubionych serii slice of life :3
  • Avatar
   Costly 17.04.2013 01:36
   Dokładnie, stare, dobre Minami­‑ke. Taki komentarz sam ciśnie się na usta i warte to pochwały, w erze, gdy kolejne kontynuacje zawodzą, bo za bardzo próbują.