Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyuu.pl

Komentarze

GJ-bu

 • pozeracz_syfu 19.06.2014 13:34:05 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Squidgee 6.05.2013 13:45
  Co jak co, ale oglądając nie mogłem się powstrzymać od porównania do Seitokai no Ichizon. Niby inne, ale jak się przypatrzeć, to jednak takie same.. Wymieniał podobieństw nie będę, jak ktoś chce, niech obejrzy i się sam zastanowi. Nie zrozumcie mnie źle. Ta kalka wcale mi nie przeszkadzała. Wręcz przeciwnie. Oglądało mi się przyjemnie i miło. Humor mi odpowiadał. Nie spodziewałem się nie wiem czego po tym anime. Jakkolwiek, wcale nie narzekałbym gdyby powstał drugi sezon. Ot taka lekka komedyjka, ze śmiesznymi dialogami. Może i nie wszystkim się spodobało, bo akcji tam wiele nie było, ale nie na tym to chyba miało polegać. Mnie się podobało. Polecić mogę z czystym sumieniem, chociaż do gustu wiem, że nie każdemu przypadnie.
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 8.04.2013 14:30
  GJ-bu
  Świetne, jak dla mnie bardzo relaksująca i odprężająca seria. Fabuła może nie była wykwintna, ale przyjemna. Muzyka nie najgorsza. Graficznie wszystko wypadło przyjemnie. Na koniec mogę tylko dodać, że według mnie GJ­‑bu prezentuję się bardzo dobrze. Ocena końcowa 10/10.
 • Avatar
  A
  Lonerina 18.02.2013 18:07
  Zgadzam się z mayevem.
  Ja odpadłam już po 2 odcinkach. Generalnie lubię komedie szkolne i jestem przyzwyczajona, że w tym gatunku nieczęsto można liczyć na wartką akcje. Jednak w tym tytule bohaterowie biją rekordy w nic nie robieniu, dawno się tak nie wynudziłam. K­‑On to przy tym anime akcji.
  Jeden wielki nudny schemat. Nie polecam.
  • Avatar
   Kysz 27.08.2013 18:01
   Podpisuję się pod tym całkowicie. Ta seria to jedna wielka nuda. Co z tego, że nie ma może jakichś niezwykle denerwujących elementów, ale jest po prostu tak mdła, że nie da się tego wytrzymać. Ja odpadłam w połowie, ale jestem dumna, że aż tyle przetrwałam (chociaż może to sprawa tego, że niekiedy podczas seansu wychodziłam zrobić herbatę, bądź szperałam w necie, za czymś „niezwykle ważnym” – a i tak nie miałam wrażenia, że coś mi umknęło). Naprawdę nie wiem, komu by się to mogło spodobać – chyba tylko osobom rozkochanym w prezentowanych tu schematach…
 • Avatar
  A
  mayev 24.01.2013 12:07
  Obejrzałem trzy odcinki i mam już dosyć, seria jest tak schematyczna że wali sama siebie po zębach. W skrócie – kolejny 'niezwykły' klubik szkolny z 5 osobami na krzyż, w tym tylko jeden 'przymilny za wszelką cenę' koleś z gumowym kręgosłupem. Każda postać
  powiela schematy, miało być chyba sympatycznie i zwariowanie, ale ja miałem wrażenie że oglądam paczkę niedorozwiniętych w akcji.
  Podobno powstała na bazie light noweli, więc chyba to twórcy anime stworzyli takiego capa.
  +1 punkt za Kirarę, bo lubię postacie anthro, ale oglądanie nawet jej było przykre, jako że zdradzała największe opóźnienie umysłowe ze wszystkich.
  Pozostaje pytanie, dla kogo taka seria – chyba tylko dla zatwardziałych fanatyków, bo nawet ja wysiadłem.