Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Animatsuri 2018

Komentarze

Fantasista Doll

 • Avatar
  A
  MrKrzychu 15.03.2014 19:14
  Fantasista Doll
  Seria przyjemna, nie najgorsza. Szczególnie na co według mnie można zwrócić uwagę to, oprawa graficzna i muzyczna. Ocena według mnie 7/10.
  • Avatar
   Hiromi 27.11.2014 00:21
   Re: Fantasista Doll
   Mi również się podobało, zwłaszcza ostatnie odcinki, na zakończenie aż uroniłam łezkę, bo pojawiła się animowa Calineczka.
 • Avatar
  A
  Subaru 18.02.2014 14:04

  Tak sobie pomyślałem… że to seria skierowana do dziewczynek, które w realu przyjaciółek nie mają, ale bardzo by chciały mieć, więc mogą się taką serią jarać… albo dla bezkrytycznych wielbicieli moe.

  Fabuła jest, ale jakby jej nie było, bo większość czasu zajmuje zajadanie się ciastkami (czyżby „KON”?), wspólne kąpiele (bo fanserwis musi być) oraz walki, które służą nie wiadomo czemu. NAPRAWDĘ nie wiadomo, bo główna bohaterka któregoś dnia ot tak dostała jakieś karty, ma walczyć, ale z kim i po co – wielka tajemnica. Nawet twórcy nie bardzo wiedzą, bo główna intryga, jaką zaserwowali – już by sobie mogli w ogóle ją darować.

  Bohaterki podobno chodzą do gimnazjum/liceum, ale zachowują się i psychikę mają jak dzieci z podstawówki.

  Naiwne to to, wszystko słodziutkie, walki nie mają żadnych zasad, to po prostu jest anime o niczym, pokazuje jedynie urocze relacje między mistrzynią i jej lalkami, bo się tym rozczulać należy.

  Kicz straszny. Grafika całkiem ładna, temu 2/10.
 • Avatar
  A
  LaFonda 9.01.2014 23:45
  Nic wartego uwagi
  Główna bohaterka wchodzi w posiadanie zaczarowanej talii kart, umożliwiającej jej przywoływanie magicznych wojowniczek. Musi używać swych kart­‑wojowniczek by pokonywać atakujące ją karty­‑wojowniczki innych graczek. Gdy jej karta pokona czyjąś kartę, to ona wchodzi w jej posiadanie. Celem gry jest zebranie wszystkich kart. Po co, skąd, jak i dlaczego – może wyjawią w czasie trwania serii. Ja po pierwszym odcinku stwierdzam, że da się to oglądać, choć jest to seria z rodzaju tych pierdołowatych i śmierdzących utartymi schematami na odległość. Być może dalej jest lepiej… albo gorzej, ale tego się raczej nie dowiem, bo obecnie zupełnie nie mam ochoty na kontynuację tej serii.
 • Avatar
  A
  Anonymous 23.10.2013 21:10
  I pomyśleć że to dzieło Goro Taniguchiego