Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Ame to Shoujo to Watashi no Tegami

 • Avatar
  A
  Idan 27.02.2012 20:12
  Przesada
  Oj tam od razu „nic, co mogłoby wciągnąć”. Takie historyjki ogląda się dla klimatu, który jest naprawdę przyjemny, głównie dzięki spokojnej, rytmicznej muzyce (a może bardziej dźwiękach) w tle.
 • Avatar
  R
  feus 4.05.2011 00:30
  tak nie wypda
  "(...)nikomu oprócz fanów gatunku, którym jest w zasadzie wszystko jedno, co oglądają” – czy to nie jest przejaw ignorancji i szufladkowania zakrawający na znieważanie odbiorcy? Gdybym uważał się za 'fana gatunku' podejrzewam, że poczułbym się dotknięty.
  Zgadzam się co do tego, że recenzowany short jest kiepski, ale podkreślanie takiej opinii za pomocą retoryki obrażającej kogokolwiek jest nie na miejscu.
  • Avatar
   myszahihi 16.12.2012 23:29
   Re: tak nie wypda
   Zdecydowanie popieram.
 • Avatar
  A
  bakemono 1.01.2011 01:26
  jak w ogole coś co ma 6 minut klasyfikować w normalny sposob.To może mieć fabułe,owszem ale na płaszczyźnie wydarzenia.To może mieć przesłanie,owszem ale w jednym konkretnym aspekcie życia.A tu mam wrażenie jakby autor chciał oceniać tą produkcje jak serie 13 czy 25 odcinkową.Autor recenzji wydaje sie mocno nie profesjonalny(od tego są recenzanci).Przecież to ma dlugość trochę dłuższej nuty.Naprawde to musiało by być wybitne żeby kogokolwiek zainteresowało w tak krotkim czasie.
 • Avatar
  A
  zonk486 14.06.2009 09:54
  co do samego anime to całkiem niezły kawałek dobrego (choć nie rewelacyjnego) „fimu”. Poza tym, Nie wymagacie od sześciominutowego anime czegoś, czego nie ma często w seriach anime z odcinkami po 20­‑30 min. trzeba się ustosunkować do tego, że to tylko 6 min i wszystko musiało być znacznie uproszczone…
 • Avatar
  A
  Scarlet 9.09.2007 19:34
  Hmmmmm
  Nie wpadłam w zachwyt, nie wzruszyłam się, nie zaśmiałam, nawet nie stwierdziłam, ze to nie dla mnie .. Ot po prostu zwyły 6 minutowy klip, który można ale nie trzeba zobaczyć.
 • Avatar
  A
  Ypsilon 16.05.2007 22:04
  czegoś brakuje
  Wyjąwszy marną animację i źle dopasowaną muzykę, całość prezentuje się nieźle. Nawet niektóre sceny (księgarnia w deszczu, trzecia minuta) przywodziły na myśl dzieła Makoto Shinkaiego.
  Fabuła jest na swój sposób sympatyczna i urocza, chociaż nieżyciowa i czegoś jej brakuje. Chociaż to tylko sześć minut, może warto?