Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Dragon Ball Z: Kyokugen Battle! San Daichou Saiyajin

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Madt 11.08.2015 16:27
  Poprzedni komentarz w zasadzie mówi wszystko o tym filmie. Fabuły i nowości w nim nie za wiele. To prawda, że poprzednie filmy też nie grzeszyły zbytnią oryginalnością i bogactwem wątków, ale przy tej części i tak wypadają zauważalnie lepiej. Fani mogą obejrzeć, ale niech przygotują się prawie wyłącznie na walkę, która trwa bez przerwy przez około 2/3 filmu. Gdyby ją znacząco skrócić (np. przez walkę wyłącznie na poziomie SSJ), a całość jakoś lepiej umiejscowić fabularnie w serii DBZ, powstałby odcinek specjalny, którego metraż o wiele bardziej pasowałby do przedstawionej historii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  psiochaa 8.11.2011 16:19
  Zobaczyłem ten film z Dragon Balla na tanuki jako losowe anime, więc postanowiłem, że się skuszę, by odświeżyć sobie nieco DB. Tak szybko jak poczułem nostalgię, radość i poczucie dzieciństwa oglądając go, tak szybko straciłem, całość trwało do mniej więcej tego momentu, kiedy zaczęli się bić. Fabularnie to zero, po prostu sobie nagle są te cyborgi i muszą zabić Goku, przy czym dzieje się już to mmm coś koło ~~7 min, i do końca się biją, oczywiście wiadomo jaki jest schemacik, nasi zbierają bęcki, niespodzianka, zamieniają się w SS, lecz po chwili sytuacja pierwotna ; czara goryczy przelała się jak Goku dostał bęcki i się uśmiechnął, chwila namysłu (mniej niż s) i… Genki dama, taadaam ! ależ to orygnialne ; już gdy tylko to zaczynał robić, przeskakiwałem z nudów do końca.
  Wiadomo, wszystkie brawa zawsze należą się Goku, co by inni nie zrobili, to i tak będą ciotami… a miło i to jak, by było, bo i walczyli, jakby wygrał Trunks lub Gohan, ew. Piccolo, byle nie on ... Ale nie da rady.
  Oceniam na 4, hmm chyba najciekawszy moment był na końcu, jak Piccolo z Vegetą siedzieli na tafli lodu, przy czym nie wymienili mdz. sobą zdań i trwało to z 3s~~ może, to i tak było najfajniejsze :-)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime