Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Tonari no Seki-kun

 • Avatar
  A
  Alt_TruIsta 23.11.2017 18:31
  Seki na Prezydenta! Króliczkami z jabłuszek mnie zniszczył. Dawno nie widziałem na lekcjach tak kreatywnego i pomysłowego ucznia. Jedynie czego mi brakowało w tej serii to odcinka w którym Sekiego dla odmiany by nie było w klasie. Ciekaw jestem wielce jakby się Yokoi wtedy zachowała.
 • Avatar
  A
  Subaru 20.11.2017 20:49
  Tonari no Seki-kun

  Jedna z najlepszych komedii swojego sezonu. Seria, jakiej jeszcze nie było, sam pomysł banalny wręcz, ale realizacja niezwykle ciekawa i zabawna po prostu.
  Poczta liścikowa wymiotła. Pieczątka z gumki i polerowanie ławki też bardzo fajne. Seki przez całą serię nie wymawia ani jednego słowa (a przynajmniej wyraźnie), to też fajny element konwencji.
  Polecić można każdemu, kto lubi się pośmiać.
 • Avatar
  A
  pozeracz_syfu 27.06.2014 19:53
  si monsignor
  jest to chyba jedyna obejrzana przeze mnie w tym roku seria, która stanowi godną adaptację swojego mangowego pierwowzoru.

  twórcy anime posłużyli się bardzo podobną kreską, tą samą prostą formułą odcinków i wyjętym wprost z mangi poczuciem humoru. jakość animacji nie zaskakuje, ale jest to ten jeden obszar, który serii komediowej można wybaczyć.

  1024/10
 • Avatar
  A
  Kysz 6.05.2014 14:19
  Cuda i dziwy
  Nie wiem, czy jak tak dalej pójdzie, to to anime nie skończy u mnie z oceną 9/10 – i będzie to pierwsza seria z krótkimi odcinkami, którą tak wysoko ocenię! Bo chodzi o to, że mamy tu do czynienia z prostą rozrywką w najczystszej postaci i właściwie niczym więcej – dlatego też myślałam, że poza granicę 8 nie ma szans to wyjść u mnie. Ale jednak… jeśli do samego końca utrzyma to tak wysoki poziom, będzie mnie co i rusz zaskakiwało i nadal wciągało tak samo, to nie pozostanie mi nic innego jak schylić czoło i uznać to za majstersztyk komedii z krótkimi odcinkami… W końcu to nie jest możliwe, by tytuł o sposobach na nudę w szkole był aż tak fascynujący! A jednak nie mogę się doczekać kolejnych odcinków o.O
 • Avatar
  A
  San-san 4.05.2014 20:43
  Podoba mi się w tym anime kilka elementów :)

  1. podoba mi się op. i ed. które są krótkie (dopasowane do długości odcinków) i zabawne.

  2. podoba mi się, że Seki nic nie mówi. A Yokoi tylko komentuje wszystko i podoba mi się to, że czasem rozumieją się bez słowa XD

  3. podoba mi się taki maleńki szczególik, a mianowicie to, że za każdym razem końcowe słowa „Tonari no Seki­‑kun” Yokoi mówi innym tonem.

  4. podoba mi się, że odcinki są krótkie i niemęczące.

  5. i podobają mi się pomysły, to jak Yokoi się wczuwa :D i fakt, że Seki w wielu rzeczach jest naprawdę dobry.  kliknij: ukryte  Absurdalnie nie ucząc się na lekcji, ćwiczy różne praktyczne niekiedy rzeczy… Choć nie zawsze. Ale jak w coś gra to wykonywana przez niego rzecz jest precyzyjna i przemyślana :D. To świadczy w sumie o inteligencji.

  Jak dla mnie bomba ^^ w gronie niewymagających przytulaśnych anime gdzieś z 7 (A u mnie to górny pułap dla takiego gatunku).
 • Avatar
  A
  BMVR 9.04.2014 15:09
  Fajne, beztroskie i bezpretensjonalne. Nawet krotka forma jest tutaj zaleta. Oprawa graficzna ani troche mi nie przeszkadza, w zalewie cukierkowatego moe przyjme wszystko co chociaz troche traci starym dobrym stylem rysowania.

  No i HanaKana. Mistrzyni swiata jak dla mnie, tchnela dusze w postac Yokoi.
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 31.03.2014 07:10
  Ciekawe, zabawne i na tyle krótkie, że nie zdąży się znudzić :)
 • Avatar
  A
  Bawmorda 28.01.2014 10:46
  Tonari no Seki-kun
  Szkoda że takie krótkie, ale ma to również swoją zaletę, Seki kun to niezły ancymon, ja w jego wieku również miewałem takie idiotyczne pomysły. Dla mnie dobre 4/5
 • Avatar
  A
  tamakara 19.01.2014 20:49
  To jest wspaniałe… xD te oczekiwanie, co też Seki­‑kun wymyśli tym razem. Tyle napięcia! lol Naprawdę świetnie się bawię. Odkryłam w Sekim pokrewną duszę. Wszak kiedyś zdarzyło mi się nawet robić meble z papieru. I te jego pomruki, normalnie rola życia pana Shimono :D
  Z drugiej strony Yokoi, biedne dziewczę. Jak ja jej współczuję! Taki sąsiad to istny dopust Boży. Ale weź tu zignoruj i zajmij się lekcją…
  Nic w tym sezonie nie zapewnia mi równie beztroskiej rozrywki.
 • Avatar
  A
  Jackass 6.01.2014 19:06
  Jak na taką krótką popierdółkę, to nawet całkiem fajne. Te siedem minut to wcale nie długo i można je na zakończenie tygodnia poświęcić. Ending powala na kolana, opening już nie za bardzo.
 • Avatar
  A
  Kysz 6.01.2014 15:48
  Haha… jakie to głupie xd Nie wiem, czy przebrnę przez wszystkie odcinki, jeśli każdy będzie wyglądał podobnie (Seki coś tworzy, a Yokoi próbuje go powstrzymać i obrywa), chociaż może… o ile Seki­‑kun będzie miał ciekawe pomysły ;p
  Najbardziej spodobał mi się jednak ending z tego wszystkiego xd