Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Momo Kyun Sword

 • Avatar
  A
  MrKrzychu 16.10.2014 01:34
  Momo Kyun Sword
  Seria nie wymagająca od widza głębszego zaangażowania w fabułę. Graficznie prezentuję się dobrze, oczywiście z widocznymi niekiedy błędami. Jedyną rzeczą, która mi się podobała to praca seiyuu. Ocena 6/10.
 • Avatar
  A
  hakman4 20.07.2014 11:18
  Cyc-kic-kic
  Jak wspomniano poniżej jest to bardzo luźna adaptacja legendy o Momotaro w żeńskim wydaniu. Jak wiadomo wszytko jest pod publikę robione. A mowa o bohaterze,który jest dziewczyną o dorodnych(jak brzoskwinia) piersiach ,które są za każdym razem ukazywane.
  Bardzo prosta fabuła nie zmuszająca do głębszego myślenia nad tym co będzie, bo po co jak jest fanserwis :D .
  Twórcy nie mając wiele pomysłów posłużyli się znanymi schematami takimi jak transformacja aby mieć power up możliwy do pokonania potworów xD. Pokonanie bestii i pojawienie się szefowej nieba,która zrzuca na nią całą robotę z zwalczaniem problemu (lol :P ), bo niebiańskie siły specjalne są za słabe na to xD. To tak w skrócie…
  Po tej serii nie spodziewam się wielkiego show w postaci walk .Graficznie też nie ma szaleństw ;).Jak po opisie i widocznym plakacie wiele się nie spodziewałem . Takie 6/10 i nie wiem czy będę oglądał dalej.
 • Avatar
  A
  blob 9.07.2014 20:10
  Brzoskwinka
  Sympatyczna i pełna fanserwisu wariacja na temat popularnego mitu o Momotaro. Tyle że tutaj brzoskwinowy chłopak to dziewczyna o brzoskwiniowych cycach (co oczywiście twórcy „podkreślają” na każym kroku). Idealne, żeby sie zrelaksować i odmóżdżyć. Nie mówię, że grafiak jest wysokich lotów natomiast podoba mi się kreska.

  Fajni zwierzęcy kompanii glównej bohaterki (i tutaj właśnie najlepiej wypada kreska moim skromnym zdaniem).

  Niestety, liczyłem na coś więcej…