Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Re: Hamatora

 • Avatar
  A
  EvilToken 29.08.2016 23:33
  NIE POLECAM
  Totalnie beznadziejne… Ostatecznie i tak wszystko wraca do początku. Nie polecam…
 • Avatar
  A
  Lilly 21.01.2015 21:55
  Wszystko fajnie pieknie ale na końcu rozwaliło mnie jak  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 20.12.2014 19:59
  Re: Hamatora
  Druga seria  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  Darshes 23.09.2014 15:00
  Było dobrze, ale po drodze się zgubiło
  Na początku nie zgodzę się z Panem Twelve, jednak zrzucę to na barki wcześnie zarzuconego anime. Co do serii, prezentowała poziom. Dostajemy więcej informacji o Hajime i nareszcie dowiadujemy się o jej owianej tajemnicą zdolności. Poznajemy motywy Arta, a także wyjaśnienie roli pewnej pani, która gdzieś się tam przewijała w pierwszym sezonie. Jednak bohaterowie robią się coraz bardziej ciapowaci z odcinka na odcinek i nawet wyjaśnienie fabularne niewiele na to pomaga. Natomiast koniec, który miał szanse zostać prawdziwą bombą, stał się kompletnym niewypałem. To co miało zostać ładnie wyjaśnione, zostało zebrane i zmieszane w tak szampowatym stylu, że zacząłem się zastanawiać czy nie pomyliłem serii. Być może, gdyby autor jakoś lepiej to rozłożył, wyszłoby inaczej.
  Opening prezentuje się dobrze i wpada w ucho. Animacja w miarę ładna, choć nic zachwycającego. Postacie potraktowane trochę po macoszemu i brak wyjaśnienia przeszłości niektórych z nich.
  To będzie 7/10
 • Avatar
  A
  Twelve 19.07.2014 16:11
  Gorsze niż pierwsza część
  Skończyłem właśnie drugi odcinek i powiem jedno, kaszana po całości. Pierwszy sezon jeszcze dałem radę ze względu na lekkie podobieństwo do DtB. W pierwszym odcinku jak zobaczyłem, że  kliknij: ukryte  to już mnie serce bolało. Nie polecam 3/10