Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's

 • Avatar
  R
  lasagna777 8.10.2014 15:43
  Nanoha
  Rzadko zdarza się, żeby dwójka była równie dobra jak jedynka. Tutaj – drugi sezon trzyma poziom poprzedniego. Nie sądziłam, że „Sailor Gundam” aż tak mi się spodoba.
  A, byłabym zapomniała – fretki może nie są myszami, ale jak wspomniano w pierwszej serii, Yuuno nie jest fretką, tylko „dziwnym zwierzęciem podobnym do fretki” i jest wielkości małego kocięcia. Większość kotów ma silny instynkt myśliwego, dlatego polują nie tylko na myszy, ale też na ptaki, wiewiórki, ryby, pasikoniki, motyle i inne drobne zwierzęta, a nawet poruszające się rzeczy martwe, np. piłki, trzcinki, papierki itd; wie o tym każdy kociarz. Zresztą w pierwszej serii koty rzeczywiście polowały na Yuuno, w związku z czym jego obawy są jak najbardziej uzasadnione.
 • Avatar
  A
  Alejandra 18.07.2012 16:40
  Fajne anime
  Te anime było super!!!Bardzo mi się podobało.Lepsze od pierwszego sezonu mówiąc szczerze. 8/10
 • Avatar
  A
  Midchild 22.11.2008 16:07
  Lepsze od pierwszego sezonu
  Usunięto wycieczkę osobistą – moderacja.

  Po obejrzeniu anime jedyne co mogę powiedzieć to, że było dużo lepsze od I sezonu.
  W I sezonie główny wątek toczył się wokół jednego wroga, a tutaj było ich wielu. Poza tym walki stały się dużo lepsze i było ich więcej.
  Graficznie i muzycznie było podobnie, ale w końcowych odcinkach pojawiło się sporo scen dramatycznych co szczególnie mi się podobało.
  Mam tylko nadzieję że III sezon nie będzie gorszy.
  9/10 oceniam II sezon.
 • Avatar
  A
  Sayak 22.01.2008 00:59
  Godna kontynuacja
  Muszę przyznac ,że A's jest godną kontynuacja pierwszego sezonu. Odniosłem wręcz wrażenie ,że seria staje się coraz ciekawsza i naprawdę mnie wciągneła mimo iż nie przepadam za magical girls. Fabuła jest dobra i wciąga. Jesli chodzi o postaci to dobrze pasują do tego typu serii. Co do grafiki ...tutaj wielki plus z racji prześlicznie wyglądających zaklęc i efektownych walk. Muzyka prezentuje się dobrze opening to łądny kawałek j music ending średnio wpadł mi w ucho. Podsumowując seria jest bardzo dobra polecam ją szczególnie tym którzy myślą ,że magical girls nadaje się tylko dla małych dziewczynek. mocne 8
 • Avatar
  A
  fm 17.03.2007 14:24
  nie tyle nie odbiega poziomem, co zdecydowanie przewyższa
  I seria była raczej standardowym mahou shoujo (zbieranie kryształów i takie tam), to A's pod względem napakowania scenami akcji przypomina bardziej shounen z nieletnimi bohaterkami. Sekwencje pojedynków są na tyle dopracowane, że naprawdę cieszą oczy.

  Oprócz akcji seria ma też całkiem zgrabną fabułę. Trudno wybrać komu kibicować, ponieważ wszystkie strony konfliktu mają swoje racje. Próby komunikacji (udane i te mniej) stanowią jakby motyw przewodni tego anime.

  Mam nadzieję, że ten trend rosnący się nie załamie i z niecierpliwością czekam na 3 serię (Nanoha StrikerS)