Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Elf o Karu Mono-tachi

 • Avatar
  A
  Dario97 23.02.2012 21:08
  Ocenka
  Szczerze mówiąc nie spodziewałem się żadnych cudów, a jednak anime mnie zaskoczyło. Żarty były na poziomie, fajnie się to oglądało, kreska nie była przeciętna. Innymi słowy nie da się do niczego przyczepić.
  Jak dla mnie 9/10
  Humor może nie jest jakiś wyrafinowany, ale większość tekstów mnie rozwaliła. No i rzecz jasna sam pomysł na którym to anime się opiera też jest ciekawy xD
 • Avatar
  A
  Brylek 16.01.2011 18:27
  ja dla mnie zarąbiste anime
  poskładało mnie
  szkoda że tak krótkie
  no ale cóż :D
  ja dla mnie 10/10 bo od dawne szukałem czegoś takiego od czasu obejżenia Desert Punk – Sunabouzu
 • Avatar
  A
  Antara 26.08.2009 13:31
  Cała seria jest lekko powyżej przeciętnej, ale jeden pomysł wybija się swoją absurdalnością naprawdę wysoko. Mianowicie to co zrobili czołgiem i kotem.
 • Avatar
  A
  Zantax 23.07.2009 14:44
  Całkiem niezłe
  Seria całkiem znośna, można się trochę pośmiać. Mi najbardziej podobało się to, że nie było żadnego mrocznego 'Złego' robiącego 'Buhahaha', co wprawiało mnie w prawdziwe zażenowanie na przykład w przypadku serii Slayers.

  Myślę, że watro poświęcić temu anime trochę uwagi, szczególnie jeśli ma się ochotę na trochę może niezbyt wyrafinowanego ale jednak całkiem niezłego humoru. Być może warto jednak zacząć je oglądać od drugiego odcinka – pierwszy jest jak na mój gust trochę drętwy, niepasujący do reszty serii i nic nie wnoszący do fabuły. Dodatkowym argumentem ku temu jest to, że dopiero w drugim odcinku dowiemy się trochę o co tam tak właściwie chodzi.

  PS
   kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  maiev 1.03.2009 21:57
  A mnie się nie podobało :) nudnawe to­‑to było, żarty i gagi w ogromnej większości przypadków tak łatwe do przejrzenia i „suche” że się aż ziewać chce… byłem strasznie napalony na tę serię od kiedy widziałem recenzje w poczciwym „Kawaii” a tu – wielkie rozczarowanie… druga seria tylko nieco lepsza.
 • Avatar
  A
  V-chan 17.01.2009 12:49
  :D
  Jedno z ciekawszych anime z podtekstem jakie widziałam :D
  Kreska jest naprawdę śliczna- każda elfka, poczynając od Cersii jest ładna :)
  Junpei rządzi- ma oko większe od mózgu xD Humor jest nieprzeciętny i, jak na tego typu serię, na wysokim poziomie. Grafika charakterystyczna dla roku '96, muzyka także- kilka ciekawych kawałków, ale nic szczególnego.

  Gdyby przyrównać tę serię do wszystkiego co widziałam, to byłoby 3/10.
  Jednak przyrównam do innych serii tego typu (komedia ecchi) i daję 10/10- majstersztyk, bez obleśnych rzeczy