Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Mahou Shoujo Tai Alice

 • Avatar
  A
  Slova 30.11.2014 00:58
  Niestety końcówka została skiepsczona. W pewnym momencie wręcz widziałem, co by było, gdyby reżyserem był Shinbou, a scenarzystą Urobuchi i jak wszystkie nieszczęścia, o których wciąż wspominają bohaterki, ziszczają się w jednym momencie. To mogło się tak skończyć, acz do serialu zupełnie by nie przystawało, byłoby jakby z innej bajki. Ale zakończeniem, jakie nam tu podarowano, jestem tym bardziej zawiedziony, bowiem przedostatni odcinek dawał nadzieję na coś bardziej ambitnego, niż „hikari no chikara” i takie tam bzdety. Szczęśliwe zakończenia można zrobić z klasą, ty się nie udało.
 • odpowiedzi: 1 @leksy12 29.04.2012 16:52:41 - komentarz usunięto
  • Avatar
   Grisznak 29.04.2012 17:35
   Re: Gdzie można to obejrzeć?
   Zalecam lekturę regulaminu, punkt V, podpunkt 1.
 • Avatar
  A
  hakman4 21.12.2011 12:13
  Nietypowe
  Dla mnie nie typowa jest to seria z gatunku mahou shoujo. Z racji na bohaterkę i przygody jakie się w niej rozgrywają. Nie jest to ambitny tytuł aby nim się zainteresować ,ale dla ciekawych zapraszam do obejrzenia.
 • Avatar
  A
  Piotyr 21.11.2011 22:21
  dziury
  Bardzo urzekła mnie grafika oraz animacja i właściwie z tego powodu sięgnąłem po ten tytuł. Po przeczytaniu recenzji sądziłem, że wiem czego się spodziewać po fabule i mimo wszystko będzie przyjemnie się to oglądać. Niestety przerwałem oglądanie tego anime, ponieważ dziury w opowiadanej historii, o których wspomina autor recenzji, są straszne i bardzo meczące. Raz nawet miałem wrażenie, że przegapiłem jeden odcinek albo co najmniej, część odcinka została wycięta. Nie wiem, może przyczyną jest to, że oglądałem jakąś okrojoną wersje albo anime zostało tak ocenzurowane lub może tak miało być. Jedno dla mnie jest pewne, nie zamierzam na razie wznawiać oglądanie tego tytułu(nawet nie pamiętam na którym odcinku skończyłem), chyba że nie będzie już nic ciekawszego do przejrzenia.
 • Avatar
  A
  Cry 27.05.2007 16:13
  .
  Seria na prawdę sympatyczna. Spodoba się dla wielu fanów czarodziejów i magii.
 • Avatar
  A
  senshiro 26.11.2006 02:06
  ...
  Anime nawet niezłe, a niektóre momenty wciągały mnie całkowicie… Te pseudo­‑pokemony dało się wytrzymać, ale pacyfizm głównej bohaterki był dla mnie najgorszym elemantem serii…
  Czy polecam? Tak – obejrzeć i zapomnieć…