Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Takamiya Nasuno Desu!

 • Avatar
  A
  Pierce 7.05.2015 23:38
  UWIELBIAM Teekyuu, od kiedy Nasuno ma swoje własne show, co tydzień dostaję 2x dawkę 2 minutwego szczęścia.
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 8.04.2015 02:12
  Odcinki po dwie minuty, a oni jeszcze wepchnęli do tego opening na siłę -.-

  Pomijając jednak – zbyt to chaotyczne(bardzo szybko przeskakujące sceny) i mało zabawne – lubię komedie w wielu odmianach ale ta wygląda, jakby była zrobiona na siłę(parodia Hayate no Gotoku?), być może gratka dla entuzjastów parodii/satyry.
  • Avatar
   Koogie 8.05.2015 23:02
   Ten spin­‑off prawde mówiąc średni jest. Rozumiem że nie oglądałeś Teekyuu jako takiego. Obejrzyj od pierwszego sezonu troche. Na youtubie nawet można to znaleźć bez problemu. Jest lepsze niż to.
   A argument że jest to zbyt chaotyczne to tak jakby narzekać na to że jest za dużo jeżdżenia na rowerze w anime o jeżdżeniu na rowerach.
   • Avatar
    Nikodemsky 9.05.2015 15:49
    W takim układzie ma to jakiś sens; w momencie gdy pisałem komentarz, to nie było jeszcze tytułów powiązanych – więc uznałem, że jest to jakiś „pełnoprawny” tytuł. Podziękował, za uświadomienie.

    Dla mnie jest to zbyt chaotyczne i dlatego też podarowałem sobie. Ciekawe, że wspominasz o rowerach – Yowamushi Pedal zaliczył u mnie dropa ale to raczej nie ze względu na nadmiar rowerów, tylko charakter serii. W Uchuu Kyoudai np. bardzo często mówiło się o kosmosie, NASA itd. ale nie miałem z tym żadnego problemu :) Podsumowując, ta krótka seria po prostu do mnie nie przemawia, a na oryginał być może kiedyś spojrzę.
    • Avatar
     Koogie 9.05.2015 16:35
     Oryginał także trwa dwie minuty i ma podobną strukture, lecz według mnie żarty są lepsze i jest to troche bardziej ułożone mimo że sensu może mieć miejscami mniej.

     Możesz znaleźć mój komentarz pod pierwszym sezonem Teekyuu. Jak nie przemawia to trudno :p. Jest bardzo specyficzna, więc nie każdemu musi podejść.