Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Vampire Holmes

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Pazuzu 18.08.2016 12:46
  Jak to ocenić? Na 1/10 – w prywatnym rankingu produkt tak zły, że przekręca skalę – czy na 2/10 – produkt po prostu zły? Stoję okrakiem między tymi dwoma ocenami. Z jednej strony – miałam zaciesz w stylu „co jeszcze spaprzą” przez „co ja pacze”; z drugiej nie mam najmniejszego zamiaru powtarzać seansu. Nawet jak będę miała doła i potrzebowała naprawdę kiepskiej pozycji. W końcu daję 2/10 i silną rekomendację – NIE OGLĄDAĆ! A zwłaszcza jak jest się fanem Holmesa.

  PS.1. I niech ktoś mi u licha wytłumaczy – skąd się wziął w tytule wampir? Bo nie zauważyłam nawet śladu krwiopijców.

  PS.2. I co miała do treści czołówka? Bo nic z tego co w niej było nie wystąpiło w serialu. kilkadziesiąt sekund zupełnie od czapy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  "eeeee 6.04.2015 02:30
  o kurde
  Czemu to coś ma animację na poziomie flashy z deviantarta? Moje oczy, help
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  masowyzgon 5.04.2015 14:33
  Muszę powiedzieć, że nieźle się uśmiałam aż jeszcze raz obejrzałam. Dosłownie tak głupie, że aż śmieszne. Permanent facepalm.
  Wykonanie bardziej przypomina amatorską Youtube'ową produkcję niż pełnoprawną serię, nawet krótko metrażową, z tym, że niema kompletnie nic do zaoferowania.
  Target to chyba masochistyczne dziewczynki, spragnione ... nie w sumie to chyba nikt. Chyba, że ktoś nie wpadnie na pomysł wykorzystywania tego przy torturowaniu jeńców wojennych lub więźniów w Guantanamo.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  pp 5.04.2015 12:14
  To jest jakiś żart… po 3 latach na obronę dyplomu zrobiłam lepszą animacje poklatkową niż to coś… a może to też jakiś studencki projekt? Jak tak to zwracam honor.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  KamilW 5.04.2015 00:51
  Anime mnie po prostu odrzuciło od ekranu… nazwać kreskę koszmarną to chyba mało powiedziane, że o animacji nie wspomnę.
  „Fabułę” i „gagi” przemilczę bo musiał bym użyć słów, które i tak zostały by usunięte. Porzucam to po pierwszym odcinku, nie dam rady więcej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kysz 4.04.2015 21:39
  To było nawet głupsze niż Strange +, a nie sądziłam, że coś takiego jest możliwe. Już tamten tytuł był idiotyczny, ale przynajmniej gagi tam zawierały jakąś puentę i chociaż ciut pomysłu. Tutaj nie ma nawet tego. 3 minuty 1 odcinka nie zawierały absolutnie nic, co dawałoby nadzieję chociaż na poziom Strange + (serio – ja tu nawet nie widziałam choćby fragmentu gagu, nie mówiąc już o całości czegoś takiego). Czyli… jest źle, a nawet gorzej niż tragicznie. Ponadto ma to koszmarną grafikę, wyglądającą jakby ktoś się dopiero ćwiczył w robieniu takich rzeczy (będąc gdzieś tak po 2 miesiącach szkolenia). Eeee… czyli co to właściwie ma być i jaki jest tego cel? Reklama gry ktoś powie. No dobrze, ale co to właściwie ma być za gra z głupawym i leniwym Holmesem w roli głównej? Łapie się w niej zaginione psy, czy jak? Bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić grę jakkolwiek związaną z tym, co widziałam na ekranie…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime