Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Ansatsu Kyoushitsu [2016]

 • Avatar
  A
  rool 27.02.2017 22:29
  do 12­‑tego odcinka jeszcze był poziom, od 12­‑tego (moment burzenia placówki) już pochyła w dół. W tym anime nigdy nie mogłem zrozumieć żeby dyrek miał władzę nad Rządem Japonii.
 • Avatar
  A
  Mell 13.07.2016 11:23
  Ostatnie odcinki były straszne. W co drugiej scenie na siłę wciskano retrospekcje z wydarzeń, które widzieliśmy już z milion razy. Wiadomo, że takie flashbacki są czasem potrzebne, ale jeżeli w jednym odcinku widzę retrospekcje z jakichś wydarzeń, a w następnym odcinku dostaję dosłownie identyczne retrospekcje tych samych wydarzeń, i jeszcze w następnym też mi o nich przypomną, to chyba jednak ciut za dużo.
  Wydaje mi się, że mniej więcej do połowy seria trzymała poziom poprzedniej, następne odcinki były ciut słabsze, ale finał był po prostu… nudny, w dodatku przesłodzony. Takie było moje odczucie.
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 2.07.2016 14:52
  Z czasem robiło się to niestety trochę męczące. Niby było jakieś tam skupienie w okół postaci ale nadal sprawiało wrażenie zlepka luźnych pomysłów.

  Pierwszy sezon nie określał się zbyt mocno w kwestii jak należałoby traktować całą serię, dopiero później dochodzi się do wniosku, że to następna seria rozrywkowa z motywem „zabójców”, który równo lekko został potraktowany.

  Zamknęli całość i dali nawet odcinek podkreślający(/after), co się naprawdę ceni ale nadal uważam, że seria sama w sobie trochę przydługawa.

  Spodziewałem się nieco więcej po przeszłości żółtej ośmiornicy ale ze względu na samą formę całości nie dało się chyba tego przedstawić ciekawiej.

  Poza tym w drugim sezonie widać momentami, że już nie dbano tak bardzo o kreskę, jak w pierwszym. Nie był to jakiś poważny mankament, ponieważ seria sama w sobie i tak dobrze wygląda.

  W sumie to tyle, jeśli chodzi o moje własne przemyślenia względem "Klasy zabójców". Całkiem niezła seria rozrywkowa ale w małych dozach. Ode mnie 6/10.
 • Avatar
  A
  Dorogon 1.04.2016 22:35
  Mój wniosek po 13 odcinku jest taki: Koro­‑sensei to drugi z uczniów dyrektora, a ta kobieta, która prosiła go o ochronę tych dzieci to ta uczennica – zobaczyli co się stało z dyrektorem po śmierci tego chłopaka i chcą (znaczy się ona chciała, bo umarła) uratować jego oraz jego uczniów.
  • Avatar
   Alis 2.04.2016 07:58
   Niestety nie ;)
   • Avatar
    Dorogon 5.04.2016 00:05
    Kurcze!