Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Gall Force: Eternal Story

 • Avatar
  A
  Eli 8.01.2011 18:45
  nie aż tak głupie
  Całkiem szczerze – po przeczytaniu recenzji sądziłem, że będzie jeszcze głupsze, niż było. Tutaj jest nawet ktoś kto myśli,ktoś, kto ma jakieś pomysły (mniejsza z tym, a bezsensowne) na „zrobienie pokoju”. Nie wiadomo też za wiele o żadnej z cywilizacji – trudno więc wypowiadać się na temat nakładu środków obu stron na wojowanie. Aczkolwiek wieki poziom kompetencji niektórych żołnierzy faktycznie daje do myślenia i sugeruje, że gospodarka leży definitywnie… z drugiej strony – może żywe istoty w ogóle nie muszą pracować, bo wszystko robią za nie automaty? :D
  W każdym razie – wojna CAŁKIEM kuriozalna robi się dopiero w drugiej i trzeciej części – tutaj jest co najwyżej bardzo, bardzo głupia. Ale szczerze – widywałem już głupsze ;) Porażką jest za to, jeśli twórcom wydawało się, że robią coś głębokiego. To nawet z daleka na głębokie nie wygląda… Obejrzeć się toto daje – ale jako pozycja czysto rozrywkowa i, nawet jak na taką, niezbyt mądra.
  Za to muzyka mi się podobała.
 • Avatar
  A
  BOReK 1.07.2006 14:09
  Ciach
  Jak zobaczyłem, że jest tu rasa zwana Solenoidami… padłem :]. Ciekawe, czy jak stawiają przeciwnikom opór, to nazywają to reluktancją XD.