Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Onigiri

 • Avatar
  A
  Kysz 8.04.2016 19:20
  Pierwsze wrażenie
  Właściwie mogłabym się podpisać pod komentarzem niżej, bo mam podobne zdanie. Te dwa gagi również mnie rozśmieszyły i podobało mi się, że potwory nie odrzucają beznadziejnością wynikającą z zastosowania najgorszej możliwej grafiki komputerowej. Najbardziej jednak w tym odcinku moją uwagę zwróciła pani od rzodkiewek, a konkretnie co ona właściwie wyprawiała w tle, kiedy bohaterki rzuciły się w stronę wrogów. Dziwne to było. xd
  Do Bikini Warriors trochę brakuje, ale może i tutaj zostaniemy zaskoczeni i nie wyjdzie z tego totalny syf, na jaki się teoretycznie zapowiada. Trzy minuty na ep mnie nie zbawią, daję więc temu szansę.
 • Avatar
  A
  Domi-kun 8.04.2016 09:27
  Początek
  Chociaż trudno mieć co do tego jakieś oczekiwania ze względu na długość odcinków, to już w pierwszym zawarto dwa żarty, które mnie rozśmieszyły – pierwszy gdy  kliknij: ukryte  A drugi gdy  kliknij: ukryte . Na plus jest także to, że potwory, przynajmniej dla mojego niewyrobionego oka, nie wyglądają na zrobione przy pomocy taniej, topornej, najsłabszej grafiki komputerowej.