Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya Drei!!

 • Avatar
  A
  Alt_TruIsta 17.11.2017 12:38
  Obejrzałem wszystkie cztery serie i o dziwo nawet mi się podobały. Wcześniej się za nie brałem bo myślałem, że to jakaś parodia świata z Universum Fate. Że to nic poważnego i nie warto się za to brać. A myliłem się bo serie okazały się całkiem strawne i o wiele ciekawsze od tej najnowszej odsłony Fate/Apocrypha. Parę rzeczy mnie zaskoczyło, pierwsza cześć była(oprócz walk) o nowa rodzącej się przyjaźni miedzy głównymi bohaterkami, jakieś niewinne trzymanie się za ręce. Było to interesujące, ale kurde w następnych seriach jak doskoczyła nowa bohaterka to pod tym względem poszli oni już na całość, gdzieś ta niewinność szybko uciekła na drzewo i już z niego nie chciała zejść. Druga rzecz  kliknij: ukryte 
  Ostatnia rzecz to ten tego… Wielki Archer Emiya Shiro przez pierwsze trzy serie stanie się tylko i wyłącznie obiektem żartów.
  W sumie to zastanawiałem się jeszcze czy Illya w domu ma jedną służącą, czy dwie? Ale nie będę tego sprawdzał bo się boje, że sobie coś za spoileruje ;p
 • Avatar
  A
  Secret 8.10.2016 08:16
  W sam raz by obejrzeć w wolnym czasie ^^
 • Collision 7.10.2016 00:04:56 - komentarz usunięto
  • Secret 8.10.2016 08:14:17 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Domi-kun 10.07.2016 17:54
  Pierwszy odcinek odcinkiem nadziei
  Początek trzeciej serii z loli czarodziejkami daje nadzieję na powrót do poziomu pierwszej serii, albo przynajmniej na utrzymanie się powyżej poziomu dna wyznaczonego przez środek Zwei. Choć nie zabrakło elementów, powiedzmy, humorystycznych takich jak  kliknij: ukryte , to w odcinku zmieściła się też całkiem dobra walka, wprowadzenie nowych przeciwników i radykalna zmiana sytuacji bohaterek. Do tego teraz, gdy Ilya jest niejako odcięta od swoich koleżanek ze szkoły nie będzie mogła z nimi tracić czasu w kolejnych fillerach więc jest szansa że cała akcja nie będzie bez potrzeby rozciągana.
  • Avatar
   Koogie 10.07.2016 18:49
   Re: Pierwszy odcinek odcinkiem nadziei
   To co pokazal poczatek drugiej serii Zwei to byla tragedia. 6 z 10 odcinkow calkowicie do smietnika, bo nie wniosly nic.
   Ten sezon wydaje sie ze bedzie trzymal poziom jezeli chodzi o akcje i tak… daje to nadzieje na przyjemny seans.
   • Avatar
    rorek 10.07.2016 22:16
    Re: Pierwszy odcinek odcinkiem nadziei
    Drei podobno jest najlepszy z Fate/Kaleid. Zmienili nawet wygląd postaci i muzykę, na bardziej pasującą do tego sezonu.
    Choć mam nadzieje, że znajdzie się miejsce na przekazywanie many:)
    • Avatar
     The Beatle 10.07.2016 22:32
     Re: Pierwszy odcinek odcinkiem nadziei
     Choć mam nadzieje, że znajdzie się miejsce na przekazywanie many
     Ale z delfinami czy w wersji „all ages”?