Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Hitori no Shita: The Outcast

 • Avatar
  A
  Katasza 5.12.2016 13:46
  Miałam mieszane uczucia co do tej serii...
  ...jednak po przeczytaniu recenzji skutecznie się zniechęciłam. Po prostu już wiem, że nie tego szukam.
 • rool 3.09.2016 23:44:52 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Ketchup666 2.08.2016 20:28
  Krajobraz po 4 odcinkach
  Jestem zawiedziony tym tytułem. Bohater to ciapciak jakich mało – mimo posiadania mocy jest najsłabszą postacią serialu.  kliknij: ukryte  „Ci źli” to porażka –  kliknij: ukryte  Fabuła jakaś tam jest, ale niezbyt ciekawa, może później seria rozwinie skrzydła ale na razie jest kiepsko. Graficznie są to średnie stany średnie – nie powala ale widywałem gorsze rzeczy. Serię porzucam – w głównej mierze przez nijakiego bohatera.
 • Avatar
  A
  Tamago-chan 31.07.2016 00:12
  Po czterech odcinkach zdałam sobie sprawę, że jednak szkoda marnować na to więcej czasu. Nic ciekawego w sumie się nie dzieje, jakoś liczyłam na coś więcej. Zwłaszcza zombiaki skusiły mnie do zainteresowania się tym tytułem, jednak mimo ich obecności serii brakuje klimatu. Graficznie jest dość słabo. Najgorsze dla mnie jednak okazały się postacie, ani jednej którą choć odrobinę udałoby mi się polubić (no może poza dziadkiem). „Ci źli” są tak tandetni, że aż budzą współczucie. Jakiś dzieciak? Błagam… Nie mogę znieść przede wszystkim głównego bohatera. Niby coś tam potrafi od samego początku i teoretycznie nie powinien budzić aż tak mocnej irytacji, jednak jego zachowanie, głupota i to jak ciągle się go poniża sprawia, że szlag mnie trafia… Może w późniejszych odcinkach sytuacja nieco się zmieni, ale niesmak pozostaje, a jako że nie potrafię go strawić do tej pory, na pewno te odczucia się nie zmienią. Bez wyrzutów sumienia więc serię porzucam.
 • Avatar
  A
  Kysz 10.07.2016 17:42
  po 1 epku
  Cóż… dziwne to było i nie bardzo wiem na co się nastawiać dalej. Graficznie będzie biednie, to już widać – animacja jest koszmarna, do tego sporo w tym wszystkim krzywizn i nawet tła są wyjątkowo nieładne. Projekty postaci za to mogą być – może i szału jakościowego nie ma, ale fajnie, że pozbawiono ich różnych udziwnień i wyglądają w miarę normalnie.
  Natomiast fabularnie… ha! Z tego może wyjść wszystko, dosłownie wszystko, bo taki misz masz w tym pierwszym odcinku zrobili, że nie ma się za bardzo czego uchwycić. Ciekawe motywy zmieszali z głupawymi scenkami. Dewastacja jakiegoś wiejskiego cmentarza, tajemnicza rodzina Zhang, obdarzona najpewniej magicznymi mocami, zombie i jakaś organizacja nie­‑wiadomo­‑do­‑końca­‑czy­‑dobra­‑czy­‑zła, w której szeregach stoi panna z tasakiem – no brzmi to dla mnie jak całkiem niezły potencjał na nawet nie najgorszą serię z super mocami. Z drugiej strony – wstawki komediowe konsekwentnie psują budowany klimat, a bohater jest najpewniej idiotą (serio, gdyby jakaś laska z tasakiem próbowała mnie żywcem zakopać (chwilę po tym jak na moich oczach tym tasakiem rozszarpała jakiegoś zombiaka), to raczej nie starałabym się jej przekonać, że powinniśmy się dobrze dogadywać jako rodzeństwo, czy też mówić podobne pierdoły). I te gołębie… Mam wrażenie, jakby ktoś pomyślał coś w stylu: „Kruki… kruki są zawsze, przecież to nudne, dajmy jakieś inne ptaki. Co by się tu najlepiej sprawdzało do budowania grozy? Wiem – gołębie! Gołębie będą idealne, takie mroczne i groźne”. No dobra, zdaję sobie sprawę, że one są jakoś związane z symboliką duszy, ale tak bardzo tu nie pasują. xd
  Serii nie skreślam, ma bowiem w sobie coś, co mnie zachęca do dalszego seansu, ale na hit się nie nastawiam. Może dalej będzie bardziej poukładane, niż w tym pierwszym epku.. .
 • Avatar
  A
  ka15ma 9.07.2016 21:01
  hmm
  Pierwszy raz nie mam pojęcia, co napisać o anime. Trzeba trochę poczekać i zobaczyć co z tego wyjdzie. Jak na razie jestem w kropce…
 • Avatar
  A
  Impos 9.07.2016 19:48
  Jakie brzydkie gołębie… :(
  • Avatar
   Enevi 9.07.2016 20:13
   Tu zabolało?… xD Mnie bardziej odrzucił nierówny klimat (te komediowe wstawki były tak wymuszone…) i ogólny bałagan fabularny. Główny bohater jest irytujący, podobnie jak panienka. Acz, może coś z tego wyjdzie. I gdzie ta klimatyczna piosenka z zapowiedzi?!
   • Avatar
    Impos 10.07.2016 01:11
    Pierwszy odcinek był tak „wciągający”, że zamiast skupić się na przygodach bohaterów zastanawiałam się np. czemu czasem tekst nie pasuje do ruchu warg postaci albo czemu akurat gołębie? Jakie uczucia ma wywołać w widzu aktywność tych ptaków w nocy na cmentarzu? Strach, że niepostrzeżenie narobią na koszulkę i rano nie da się tego doprać? ;)
  • Avatar
   Kosiciel 6.10.2016 19:30
   Czyli z powodu gołębi ta seria ma… przesrane?
   • Avatar
    Impos 6.10.2016 19:37
    Tragedii nie ma, ale lepiej się „skupić” na jakimś innym tytule…
    • Avatar
     Kosiciel 6.10.2016 20:04
     Chciałem być zabawny, a tu poważna odpowiedź :P

     Dam serii szansę, długa nie jest, poza tym potrzebuję odskoczni od Excel Saga. Może nie będzie tak źle i akurat przypadnie mi do gustu?