Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Brave Witches

 • Avatar
  A
  Lina 11.02.2017 10:06
  * - ale po co?
  Rzeczywiście ten sezon był inny od poprzednich. Moim zdaniem zmiany (o ile w ogóle były potrzebne) poszły w niewłaściwym kierunku. Wcześniej mieliśmy luźne anime z prostym humorem, over the top akcją i fanserwisem (lub jak kto woli z over the top fanserwisem i akcją) oraz sympatycznymi postaciami, a teraz… a teraz jest… nijako.
  Jest:
  - poważnie(j)...*,
  - dużo mniej fanserwisu…*,
  - więcej dramatu…*,
  - mniej humoru…*,
  - więcej jakiejś chyba fabuły…*,
  - dużo więcej brzydkiego CGI…*

  Postaci starają się być poważniejsze, przez co niestety tracą na sympatyczności i najlepszym określeniem dla nich byłoby – „zapominalne”.
  To wszystko sprawia, że ten sezon był jakiś taki… prosty do zapomnienia. Ot, coś tam było, ale co? Ktoś tam, coś tam robił…*, chyba walczył…*, chyba było coś o jakiś siostrach i dziwnych chmurach…* i chyba był śnieg… tak, śnieg był na pewno…

  Previously on Strike Witches – „cute girls in bikinis doing badass things”. Why? Cause it's awesome.
  Currently on Brave Witches – „some girls doing some things”. *
 • Avatar
  A
  Merry Nightmare 7.02.2017 10:13
  Miejmy tylko nadzieję, że Silver Link będzie robiło kolejne World Witches Series. Jestem też pełen podziwu dla studia za to, że prosiło fanów o wyrozumiałość gdy musieli przesunąć daty wydań BD/DVD z uwagi na to, że chcieli jak najlepiej poprawić jakość animacji w stosunku do średniego 3DCG które było puszczane w telewizji.
 • Avatar
  A
  Ulmo 28.12.2016 22:47
  Jak w ogóle wiedźmy wytrzymywały na tym mrozie? Niech ktoś mi wyjaśni, proszę.
  • Avatar
   rocklee 29.12.2016 10:30
    kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Merry Nightmare 7.02.2017 10:07
   Ja się pytam jakim cudem rozpaliły ognisko w porzuconym czołgu przy minusowej temperaturze na zewnątrz i im czterech liter nie odmroziło?
 • Avatar
  A
  Ephant 18.10.2016 19:09
  obejrzałem dwa odcinki; przez chwilę wahałem się czy nie kontynuować, w większości kategorii niby daje radę, ale jednak za dużo akcentów nazistowsko­‑imperialnych, prawie gołych tyłków i ogólnych głupotek, 5/10