Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

ClassicaLoid

 • Avatar
  A
  Rrrrr 4.05.2017 02:44
  Chopen mówiący po polsku...
  Okej smieszna sprawa. Zazwyczaj anime ogladam z angielskimi napisami albo bez wiec dopiero po pieciu sekundach dotarlo do mnie ze na ekranie pojawila się linijka po polsku. Kolejne 5 minut zajęło mi dijsvir do tego co on rzeczywiście mówi. Podsumowując – jak w kawale – seiyuu powinien dostac medal za mówienie po polsku a drugi, większy żeby przestał ...
  • Avatar
   Orzi 5.05.2017 19:00
   Re: Chopen mówiący po polsku...
   M.A.O. jako Bądarzewska poradziła sobie z polskim nadspodziewanie dobrze. Ale aktor głosowy Chopina, masz rację, przerosło go to.
   • Avatar
    Ted 5.05.2017 19:24
    Re: Chopen mówiący po polsku...
    Gdzie dokładnie padają te polskie kwestie?
    Swoją drogą, szkoda, że ta bajka taka słaba, bo Komatsu Mikako jest tutaj w głównej obsadzie. Ten głos to muzyka dla moich uszu. No i foczka też z niej niezła.
    • Avatar
     Orzi 5.05.2017 21:00
     Re: Chopen mówiący po polsku...
     Nie pamiętam dokładnych odcinków. Chopin chyba w 4, a Bądarzewska bodaj w 16, albo trochę wcześniej. W momencie kiedy po raz pierwszy odpaliła swoją Musique. I ja jestem wyjatkiem któremu Classicaloid się bardzo podobało.
 • Avatar
  A
  Orziemu nie chce sie logowac 11.10.2016 00:11
  Polskie akcenty
  Biorąc pod uwagę, że w tej serii ma pojawić się aż DWOJE polskich kompozytorów (oczywiście Chopin, Japończycy mają na jego punkcie hopla, a poza nim Tekla Bądarzewska­‑Baranowska) to mam wysokie oczekiwania na solidną dawkę łamanej polszczyzny :)
 • Avatar
  A
  GLASS 8.10.2016 16:50
  Umm..
  Okej, nie do końca wiem, co obejrzałam, ale mi się podobało. Chyba. Tak? Tak!… Kolorowo było, to na pewno.. I Mozart z różowym warkoczem był… Ciekawy… Ale Chopin będzie! To chyba fajnie! Drugi odcinek jest mi bardzo potrzebny, może wyjaśni cokolwiek… Ale podobało mi się! Chyba.