Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Dream-Fes!

 • Avatar
  A
  gips 5.05.2017 12:22
  Seria wypadła średnio może dlatego że skierowana do żeńskiej widowni dlatego ocena 5/10
 • Avatar
  A
  Ruka 17.12.2016 20:24
  Miałam chyba zbyt wysokie oczekiwania co do tego anime ale nie było najgorzej.Myślałam że będzie bardziej realistyczne a pokazali jaki to świat idoli jest super.
  Podobały mi się piosenki ale już mniej komputerowe wersje bohaterów podczas występów.
 • Avatar
  A
  Tamago-chan 17.12.2016 02:25
  W sumie nie było to aż tak złe jak się spodziewałam, że może być. Ogólnie nie do końca przemawia do mnie to całe promowanie „idolów”, czyli ważne, że ktoś dobrze wygląda i w jakiś sposób się wyróżnia wystarczy do zostania kimś popularnym. Gdy Kanade został zaproszony do agencji, nikt nawet nie wiedział czy w ogóle potrafi śpiewać. Może w boysbandach nie jest to najważniejsza umiejętność, ale wypadałoby jednak od tego zacząć. Nie rozumiem też (i nie spodobał mi się pomysł) ubierania swoich idoli za pomocą jakichś dziwnych kart… Dziwne to było strasznie… Wcześniej walnęłam też komentarz na temat tego, że faceci nie są męscy w tej serii. I nie są faktycznie, ale gdy sobie przypomnę typowe boysbandy – tam nigdy nie było prawdziwych facetów, a dziewczęta i tak piszczały na ich widok. Kiedyś może miałam nawet taki, który lubiłam, ale o tym lepiej nie pisać.
  W pewnym momencie serii poczułam jednak, że między bohaterami utworzyła się fajna więź i nawet polubiłam ich. Nie ważne czy ich zachowania były realistyczne, ważne że były urocze i że zaprzyjaźnili się. Spodobała mi się ta grupka. Nic to godnego polecenia, ale w pewnym momencie zaczęłam odczuwać satysfakcję z oglądania, więc chyba nie jest najgorzej (po pokonaniu początkowego zażenowania zachowaniami bohaterów).
 • Avatar
  A
  Tamago-chan 8.10.2016 02:16
  Tak sobie w sumie myślę po pierwszym odcinku, że jest sobie scenariusz tego typu serii i tylko zależy kto go zekranizuje. Czy głównymi bohaterami będą mężczyźni czy kobiety nie robi większej różnicy. Widząc zachowania, sposób mówienia bohaterów do głowy przychodziła mi ta właśnie jedna myśl, że równie dobrze bohaterkami mogłyby być dziewczęta (tylko kreskę i głosy trzeba byłoby zmienić…), a reszta bez zmian.
 • Avatar
  A
  tamakara 24.09.2016 20:39
  wrażenia wrażenia
  [kopiuj wklej]
  Pierwsze wrażenie to był zaciesz. Zaciesz z ogólnej głupoty i taniej żebraniny o atencję fudziosiów, ale wystarczyło tego na jakieś 10 minut. Potem wzięło górę zażenowanie i fejspalm. Znaczy rozumiem oczywiście, że chodzi o promocję gry na sumafona. Jako gra to się pewnie sprawdzi i pewnie kto ma zarobić, ten zarobi worki jenów na kartach z ciuchami dla biśków, no ale jako anim… nie wiem. Zbyt tandetne jednak, zbyt głupawe w zły sposób…