Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Nanbaka

 • Avatar
  A
  bloodcat 18.05.2017 22:17
  Jyugo jest 15, a nie 25. Autorze recenzji, proszę popraw ten drobny błąd
  • Avatar
   KamilW 19.05.2017 10:39
   Dzięki za wskazanie błędu. Prosił bym o zmianę numeru Jyugo z dwadzieścia pięć na piętnaście.
 • Avatar
  A
  mixani 2.04.2017 17:31
  życie w więzieniu jeszcze nigdy nie było tak kolorowe
  Szczerze? Patrząc na ilość kolorów, anime trochę odrzucało, ale gdy tylko obejrzałam pierwszy odcinek, zrozumiałam, że to coś więcej. Oglądałabym nawet gdyby w każdym odcinku byłaby niemal schematyczna ucieczka (a czegoś takiego się w sumie spodziewałam). Wiele postaci przypadło do mojego gustu, niektóre odstraszały, ale nie da się o nich zapomnieć. Fabuła zaskakiwała na wiele sposobów i choć część wątków była do przewidzenia, na pewno mnie nie znudziło.
  Odmeldowuję się pisać z tego fanfiki, au revoir.
 • Avatar
  A
  Tamago-chan 30.12.2016 20:56
  Ku mojemu zaskoczeniu całkiem fajne się to okazało. Początkowo miałam obawy, bo myślałam, że całość będzie oparta na w kółko powtarzających się gagach. Coś się jednak dzieje poza próbami ucieczek, pojawiła się nawet jakaś fabuła oraz próby przedstawienia postaci również w poważniejszym świetle.
  Ogólnie jest nieźle: kolorowo (nie mogłam się tylko na początku przyzwyczaić do tego… błyszczenia?), wesoło; sympatyczni, dający się lubić bohaterowie. Oczywiście do tego dochodzi kupa głupich pomysłów: nieraz zabawnych, a innym razem słabych i oklepanych. Mimo wszystko jest nieźle, choć mogłoby być jeszcze trochę bardziej zwariowane. W pewnym momencie (pod koniec serii mianowicie) mam wrażenie trochę za dużo pojawia się „poważniejszych” wątków i przepotężnej siły przyjaźni pokonującej wszystko. Nie to, żeby mi to przeszkadzało, ale poszło kosztem niezobowiązującej komedii, a głównie na to się tu nastawiałam.
 • Avatar
  A
  J ♣ 15.12.2016 22:26
  Dzisiejszy odcinek sponsorował Akira Toriyama
  A tu z kolei mieliśmy Bulmę zaopatrzoną w czujnik mocy ludzi Freezera. Czy coś mnie ominęło? Jakaś rocznica Dragon Balla?
 • Avatar
  A
  Szarooczka 28.11.2016 23:21
  Czym jest Nanbaka ?
  Cukierkiem owiniętym w kolorowy,świecący papierek.Wyciągasz rękę, łapiesz, rozwijasz sreberko.Próbujesz. Spodziewasz się słodkich smaków, a dostajesz mieszankę wybuchową z chilli. Jedni wyplują,przemyją wodą usta i dla pewności wyszczotkują zęby.Inny pomyślą: intrygujące – jeszcze nie próbowałem czegoś takiego jak to.
  To anime trzeba oglądać na fazie.Fazie na Absurd.Fazie na kolorki i skrzące się wszystko.
  Mamy Bohatera z Tajemnicą, Osiłka lubiącego jeść,Kobieciarza oraz Otaku. A miejscem akcji jest Super Więzienie, z którego (jeszcze) Nikt Nigdy Nie Uciekł. Nie zapominajmy o strażnikach.Ci też dostają swoje 5 minut.
  Plus jest to ekranizacja mangi.
 • Avatar
  A
  blob 11.11.2016 21:45
  Serial jest dziwadełkiem, które przyjemnie się ogląda, ale ten OP. Jak on mi się wkręcił!
 • Avatar
  A
  chi4ko 20.10.2016 01:10
  Rzygam tęczą. Oprawa wizualna i projekt postaci na 10.
 • Avatar
  A
  Domi-kun 18.10.2016 22:02
  Pierwszy odcinek nie był tak szalony jak się spodziewałem. Nie było też aż tyle dwuznacznych sytuacji. Najbardziej cieszyłem się chyba przy  kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Domi-san 19.10.2016 13:30
   Tja, od czasów Indiany Jonesa żaden labirynt nie może obyć się bez wielkiej kamiennej kuli goniącej bohaterów. Zgrane to już niemiłosiernie, ale zawsze budzie entuzjazm widza.