Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Ted 21.01.2017 23:37
  Pierwszy sezon był miodny. Drugi już niestety tylko dobry (przynajmniej póki co). No i kreska jest jeszcze paskudniejsza, niż była.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Souler 14.01.2017 20:20
  Może zgłupiałem, ale mi już od pierwszego sezonu wydawało się, że koślawa kreska w KonoSubie to celowy zabieg studia…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Raikami 14.01.2017 17:03
  Uaa... Pierwwsze wrażenie robi się tylko raz.
  Pierwszy sezon Kono Subarashii zapamiętałem całkiem ciepło. Mało zobowiązująca opowieść z jakimś ziarenkiem dającym nadzieję na ciekawą przyszłość. Urzekł mnie pierwszy odcinek pierwszej serii, w którym Kazuma sprytnie złamał schemat skarbu od Bogini. Zresztą kreska wydawała mi się całkiem okej. Nie raziła mnie.

  W drugim sezonie po upływie 4 minut seansu, czułem potrzebę wyłączenia odcinka. Nie tylko kreska kuła moje oczy, ale także zachowania bohaterów były na tyle irytujące, że moje dobre wspomnienia z poprzedniego sezonu legły w gruzach. Jeżeli studio pociągnie 2 sezon w jakiś ciekawy sposób, a pierwszy odcinek pozostanie jedynie smutnym potworkiem, wrócę do Kono subarashii. Na tę chwilę dziękuję pięknie za seans. Ale nie mam ochoty męczyć się dalej.

  Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej, chociaż… Cóż. Poczekamy, zobaczymy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 10
  Lina 13.01.2017 23:30
  Brzydko i niezabawnie
  Po dość brzydkim, ale świetnym pierwszym sezonie, drugi zaczął się źle, chociaż początek odcinka tego nie zapowiadał. Zawsze mnie denerwuje gdy w świecie fantasy (a zwłaszcza medieval fantasy) pojawia się jakiś wątek administracyjny/sądowy, a już bardzo irytuje gdy zarzut jest poważny, ale wzięty z powietrza. Po co to było? Czemu to miało służyć? A nawet gdyby mieli go ściąć czy powiesić to i tak zostałby „wskrzeszony” więc mogli nie odstawiać całej tej żałosnej szopki.
  Grafika nie jest już brzydka, tylko woła o pomstę do nieba. Nawet gdyby Deen obróciło cały ten odcinek w żart to i tak są pewne rzeczy, których się nie robi.

  Pierwszy odcinek – 2/10

  Przypomniał mi się początek jednego z „nowszych sezonów” Slayersów gdzie Lina została oskarżona o… bycie Liną (chociaż tam zarzut przynajmniej był śmieszny sam w sobie).
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Koogie 12.01.2017 09:14
  Brzydko ale zabawnie
  Równie zabawne co poprzednio, lecz mam wrażenie że jest jeszcze brzydsze. Sasuga deen.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Nikodemsky 12.01.2017 01:40
  Brakowało mi tego :D Swoją drogą, tylko mam takie wrażenie, czy kreska trochę straciła na jakości ?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  The Beatle 11.01.2017 22:27
  Odcinek obfitował w humor i różne nawiązania, ale to nic w porównaniu z humorem, który promieniuje ze Studia Deen – tylko oni byli w stanie wyprodukować opening/ending/co­‑tam­‑było­‑na­‑koniec tak świetnie nawiązujący do całości ich artystycznego dorobku. Podziwiam.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime