Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kregulcowe Dni - konwent

Komentarze

Chain Chronicle ~Haecceitas no Hikari~

 • Avatar
  A
  Maxromem 11.01.2017 01:09
  Zaczynamy in medias res, toczy się wojna, dokoła przewala się mnóstwo postaci… czyżby to ekranizacja jakiejś książki Stevena Eriksona?

  Niestety nie, ale pierwszy odcinek był całkiem niezły. Pomimo wspomnianego wcześniej zagmatwanego początku, ktokolwiek kto ma jakie­‑takie doświadczenie z tworami fantasy od razu się połapie co, gdzie i jak. Oryginalności chyba nie uświadczymy, ale może przynajmniej będzie to solidnie wykonane.
  • Avatar
   Nikodemsky 11.01.2017 02:57
   Miałem podobne odczucia. Z ekranizacjami gier różnie bywa(od Segi ostatnio kojarzę tylko Valkiria Chronicles, które wyszło średnio) ale ma solidną podstawę, nawet jak na fantasy, także może być znośnie.
   • Avatar
    Maxromem 11.01.2017 03:07
    O ile się orientuję, to Chain Chronicles to był w ogóle tower defense na komórki… więc podłoże może być jeszcze gorsze niż zazwyczaj.

    Chociaż z drugiej strony Shingeki no Bahamut było w teorii na podstawie komórkowej karcianki, a wyszło świetnie.

    No, pożyjemy – zobaczymy :D
    • Avatar
     Nikodemsky 11.01.2017 03:37
     Nie sprawdzałem w jakiej formie była gra ale generalnie chodziło mi o ciekawe uniwersum – w tle było widoczne wiele ras, w tym pseudodemonicznych, rycerze, magia itp. – z mniej robiło się już dobre fantasy :)

     Główny bohater cuchnie typowym, shounenowym bohaterem, co to bez przeprowadzenia bezsensownego monologu nie jest w stanie normalnie zrobić czegokolwiek ale póki co było go zbyt mało, żeby potwierdzić moje obawy, tak poza tym jestem wstępnie pozytywnie nastawiony.