Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Boku no Hero Academia [2017]

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Raikami 30.04.2018 18:39
  2 sezon - końcówka - spekulacja w oparciu o mangę
  Przypominałem sobie stare odcinki BnHA i tak mnie naszła pewna refleksja w kwestii ostatniego odcinka 2 sezonu  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Isabell 22.10.2017 19:47
  Manga
  Mam pytanie do czytających mangę. Czy anime różni się od mangi, czy jest wierną ekranizacją?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GambleFaust 12.10.2017 14:27
  Nic tak nie poprawia humoru jak świetne anime ze świetnym zakończeniem i końcowa notka o 3 sezonie. 2 sezon zakończył się w połowie 70 rozdziału, a wszystkich jest 155.

  Izuku używał teraz 5% Detroit Smash.  kliknij: ukryte według wikipedii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Maxromem 12.10.2017 01:10
  Wreszcie, po tak długim czasie oczekiwania BnHA zaprezentowało sobą coś więcej niż „battle shounen standard”. Hero Killer arc to zdecydowanie najciekawsza część całej serii, szkoda że tak krótko trwała w porównaniu do reszty. No i zaczęła się też pojawiać jakaś charakteryzacja postaci pobocznych, co bardzo pozytywnie wpływa na odbiór całości. Do tego Todoroki i Iida mieli dobre małe character arci, lecz niestety Deku wciąż jest mało ciekawy, a Bakugo potrafi odebrać chęć życia.

  Cóż, długo czekałem i wreszcie coś dobrego dostałem. Mam nadzieję, że teraz raczej będzie więcej arców jak ten ze Stainem niż niekończących się turniejów, treningów, walk 1­‑na­‑1, 2­‑na­‑2, itepede.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maciejka 4.10.2017 00:59
  Fangirl mode on~
  Obiektywnie dziewiątki bym nie wystawiła, bo czegoś mi zabrakło, ale…

  Tak lubię te postaci i tak się za nimi stęskniłam (za wyjątkiem Bakugou, który irytował mnie jeszcze bardziej), a do tego były efektowne walki i rozwój postaci, co się zawsze mocno chwali, i Midoriya zrobił ogromne postępy, i Todoroki okazał się takim fajnym bohaterem, i miałam często gęsią skórkę, i w ogóle muzyka taka epic, i było zabawnie, i tak miło spędziłam czas… że już chyba w ogóle mi nie przeszkadza, iż praktycznie cały sezon koncentrował się na treningach szkolnych, a interakcji ze złoczyńcami było niewiele.

  Po prostu świetnie się bawiłam, ot co. Miejmy nadzieję, że te treningi stanowią podwaliny pod kawał dobrej akcji ze złoczyńcami w przyszłym sezonie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 30.09.2017 20:15
  [link] – OBY!

  Tak poza tym bardzo dobra bezpośrednia kontynuacja – może nawet poziom poszedł trochę w górę(albo jestem zachwycony tym, że Deku nie płacze już po kątach). Już się tak przyzwyczaiłem do tych sobotnich odcinków Akademii Bohaterów, że teraz to ja nie wiem na co będę czekał popołudniami ;_;
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Super 5.06.2017 21:17
  Makowiec
  Najlepsza pozycja sezonu wiosennego. Drugi sezon ciekawszy. Jedyny minus to długość tego turnieju. Główni bohaterowie jak poboczni są fajni. Pojedynki, animacja i soundtrack w dechę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Fiqqqz 5.06.2017 13:35
  I znów dałem się nabrać.
  Znowu dałem się nabrać na to jaki drugi sezon ma być dobry, że pierwszy to nic w porównaniu z drugim itd. Nadal to jest przeciętniak który nie wyróżnia się niczym (może poza animacją ale to tylko dzięki Bones). Większość postaci to albo jakieś randomy a jak są troszkę silniejsze postacie to dostajemy błaznów. Walki też są słabe, bo w nich nie ma nic oryginalnego ani ciekawego. Za to walka z ostatniego odcinka, czyli tak naprawdę pierwszy test Deku nie pokazała nic dlaczego mam ciągle oglądać to anime. Cała walka opierała się kto się przekrzyczy i odpali więcej „fajerboli”. Dla mnie 4/10 + leci drop.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 22
  Maxromem 15.05.2017 23:22
  Mam poważny zarzut do tej serii:
   kliknij: ukryte 

  A i jeszcze kompletnym kretynizmem jest to, że ktoś taki jak Shinsou nie dostał się do klasy dla bohaterów tylko dlatego, że egzamin wstępny był nastawiony na bezpośrednią walkę. Jakby UA zależało rzeczywiście na szkoleniu bohaterów, to chyba postarali by się tak ułożyć egzaminy wstępne, że osoby z tak potężnymi quirkami by się dostawały do tej klasy.

  Miałem nadzieję co do tego arcu, ale na razie jest mocno średnio. Niestety wionie tu strasznie „typowym shounenem” a miałem nadzieję, że w końcu coś nowatorskiego się przebije. Szkoda.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Weiter 30.04.2017 18:33
  05e
  Tak, ten odcinek utwierdził mnie w przekonaniu, że bardziej wyczekuje tej serii niż tytanów. Tylko się cieszyć, że aż 25 odcinków będzie ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Conquest 16.04.2017 09:01
  Po trzech odcinkach
  No, dotąd nie byłem przekonany, ale rozkręcili się i jest już dobrze. Warto oglądać!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 8.04.2017 22:40
  Uff, dzięki Bogu, że ten turniej zaczęli z marszu. Nie wiedziałem czy ostatecznie wziąć się za drugą część, czy nie, ale wygląda obiecująco.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Conquest 2.04.2017 17:02
  Pierwszy odcinek: Powolutku
  Ten odcinek niczego konkretnego nie pokazał, niemniej klimat został zachowany i spodziewam się wzrostu atrakcyjności w kolejnych odsłonach.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime