Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Ren'ai Boukun

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 22.06.2017 23:42
  Ciężko określić jednoznacznie czym jest to anime – przez te 12 odcinków próbuje być naprawdę wszystkim, od parodii bogatej w nawiązania po lżejszą dramę z elementami soft gore i oczywiście z haremem na przedzie. Fanserwisu nie ma praktycznie wcale, bardzo dużo jest rozmów o niczym i gagów w trochę przesadzonej formie.

  Z czasem nawet udało mi się przyzwyczaić do całości ale brakowało mi tutaj jakiegoś przechylenia szali w którąś ze stron, przez większość czasu był to swojego rodzaju chaos, który może nie każdemu pasować.

  Generalnie jest to seria niezła na rozluźnienie i raczej będzie problem z poleceniem konkretnemu odbiorcy – trzeba obejrzeć choćby jeden odcinek, żeby poczuć „szaleństwo” tej serii.

  Na koniec mogę pochwalić za to, że jest ładnie domknięta, kreska trzyma swój poziom(stosowane jest wiele uproszczeń ale to jak mniemam było zamierzone) i nie czuję, żebym specjalnie marnował czas na jej oglądanie. Pokuszę się o stwierdzenie, że był to całkiem fajny eksperyment.

  Ode mnie mocne 5/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 19.05.2017 00:24
  Dżizas ale to chaotyczne, zastanawiam się co miał w głowie autor rysując pierwowzór, bo nie trzyma się to żadnych standardowych schematów(w sensie konkretnego nurtu).

  Dziwne to trochę, momentami męczące ale w pewien sposób „fajnie” się ogląda – na pewno nie dla każdego, jak już wcześniej wspominałem ale jako czasozapychacz warte uwagi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 9.04.2017 13:27
  Ależ to jest porąbane! Ale nawet mi się podobało, coś w tym jest. Myślę, że ten pierwszy odcinek doskonale już pokazuje czym będzie seria i wystarczy komuś żeby ocenił czy mu się spodoba. No ale zobaczymy, jeśli się nie 'wystrzelają' z gagami to będzie spoko.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 8.04.2017 02:37
  O proszę, autentycznie śmieszna komedia z elementami parodii! A już myślałem, że to ginący gatunek.

  Wygląda na to, że mamy zwariowaną komedię sezonu. Na razie wariactwo aż tak się nie narzuca i mam nadzieję, że ta delikatna granica między śmiesznymi losowymi zdarzeniami a bezmózgim bełkotem nie zostanie przekroczona. W tej nadziei utrzymują mnie całkiem niezły zestaw postaci i wątek pocałunków, który daje okazje do mnóstwa gagów. No, oby tak się utrzymało.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Conquest 7.04.2017 19:03
  Pierwszy odcinek: No łał
  Całkiem zabawne, a do tego cholernie intensywne! I to w niejednym gatunku: harem, yuri, komedia i nie tylko. Jeśli seria utrzyma to tempo i poziom, to szykuje się czarny koń sezonu, naprawdę. Aczkolwiek ten odcinek stanowi wyzwanie dla samych twórców, bo jest świetny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Kysz 7.04.2017 18:14
  Po 1 epku
  Nie, to jednak nie jest seria dla mnie. Liczyłam co prawda na komedię, ale nie aż tak porąbaną. A tutaj w każdą minutę wciśnięto jakiś gag i to mocno przerysowany. Kilka fajnych scenek było, ale im dalej, tym bardziej miałam wrażenie, że wszystko się opiera na tym, żeby dodać tu więcej absurdu. W pierwszym odcinku wykorzystali tyle różnych motywów, że obawiam się, iż dalej im braknie pomysłów. Zwyczajnie za dużo tu wszystkiego i mnie takie bombardowanie żartami męczy. Na pewno znajdą się amatorzy takiej komedii, ale ja już podziękuję – nie śmieszy mnie to jakoś szczególnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  kamil88 7.04.2017 11:18
  Odcinek 1 - Co ja właśnie obejrzałem?
  Przezabawna parodia haremówek, mamy anielice z notesem, która jest cosplayerką i przy okazji jest głupia jak but, yandere, siostrę wspomnianej yandere, która jest w niej zakochana (i to nie siostrzaną miłością) i przy okazji wygląda identycznie jak Yayoi Kise ze Smile Precure, zapowiada się na komedie sezonu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saber 7.04.2017 07:07
  To jest przezabawne! No i mamy yandere, hehehe
  Humor super dla mnie, szybkie tempo, zabawne reakcje postaci, super. Podeszłam bez oczekiwań, dostałam coś co naprawdę bawi. Oby utrzymało poziom!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 7.04.2017 01:13
  Ciężko naliczyć się tutaj ilości sparodiowanych serii i na pewno jest to typ humoru, który można docenić. Typ humoru jednak nie dla każdego.

  Dziwi mnie dlaczego brakuje w tagach parodii – na niej seria się imo opiera.

  Można dać szansę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 6.04.2017 23:07
  Pierwsze wrażenia
  Dokładnie to co chciałem, idealnie się wpasowało w moje oczekiwania.

  Szalone tempo, gag za gagiem, większość mocno sytuacyjnych, dobrze używane archetypy, świetne miny i reakcje, muzyka świetnie się wpasowuje, absurd goni absurd.

  Komedie mają zwykle łatwą robotę w pierwszych odcinkach, więc nie będę mówił o całości czy próbował wróżyć jak pójdzie. Jednakże ten odcinek jako sam z siebie… Po prostu genialny.

  Oglądać i sprawdzać czy Wam podejdzie poczucie humoru, bo tutaj jest coś naprawdę solidnego.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime