Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Ren'ai Boukun

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 19.05.2017 00:24
  Dżizas ale to chaotyczne, zastanawiam się co miał w głowie autor rysując pierwowzór, bo nie trzyma się to żadnych standardowych schematów(w sensie konkretnego nurtu).

  Dziwne to trochę, momentami męczące ale w pewien sposób „fajnie” się ogląda – na pewno nie dla każdego, jak już wcześniej wspominałem ale jako czasozapychacz warte uwagi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 9.04.2017 13:27
  Ależ to jest porąbane! Ale nawet mi się podobało, coś w tym jest. Myślę, że ten pierwszy odcinek doskonale już pokazuje czym będzie seria i wystarczy komuś żeby ocenił czy mu się spodoba. No ale zobaczymy, jeśli się nie 'wystrzelają' z gagami to będzie spoko.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 8.04.2017 02:37
  O proszę, autentycznie śmieszna komedia z elementami parodii! A już myślałem, że to ginący gatunek.

  Wygląda na to, że mamy zwariowaną komedię sezonu. Na razie wariactwo aż tak się nie narzuca i mam nadzieję, że ta delikatna granica między śmiesznymi losowymi zdarzeniami a bezmózgim bełkotem nie zostanie przekroczona. W tej nadziei utrzymują mnie całkiem niezły zestaw postaci i wątek pocałunków, który daje okazje do mnóstwa gagów. No, oby tak się utrzymało.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Conquest 7.04.2017 19:03
  Pierwszy odcinek: No łał
  Całkiem zabawne, a do tego cholernie intensywne! I to w niejednym gatunku: harem, yuri, komedia i nie tylko. Jeśli seria utrzyma to tempo i poziom, to szykuje się czarny koń sezonu, naprawdę. Aczkolwiek ten odcinek stanowi wyzwanie dla samych twórców, bo jest świetny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Kysz 7.04.2017 18:14
  Po 1 epku
  Nie, to jednak nie jest seria dla mnie. Liczyłam co prawda na komedię, ale nie aż tak porąbaną. A tutaj w każdą minutę wciśnięto jakiś gag i to mocno przerysowany. Kilka fajnych scenek było, ale im dalej, tym bardziej miałam wrażenie, że wszystko się opiera na tym, żeby dodać tu więcej absurdu. W pierwszym odcinku wykorzystali tyle różnych motywów, że obawiam się, iż dalej im braknie pomysłów. Zwyczajnie za dużo tu wszystkiego i mnie takie bombardowanie żartami męczy. Na pewno znajdą się amatorzy takiej komedii, ale ja już podziękuję – nie śmieszy mnie to jakoś szczególnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  kamil88 7.04.2017 11:18
  Odcinek 1 - Co ja właśnie obejrzałem?
  Przezabawna parodia haremówek, mamy anielice z notesem, która jest cosplayerką i przy okazji jest głupia jak but, yandere, siostrę wspomnianej yandere, która jest w niej zakochana (i to nie siostrzaną miłością) i przy okazji wygląda identycznie jak Yayoi Kise ze Smile Precure, zapowiada się na komedie sezonu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saber 7.04.2017 07:07
  To jest przezabawne! No i mamy yandere, hehehe
  Humor super dla mnie, szybkie tempo, zabawne reakcje postaci, super. Podeszłam bez oczekiwań, dostałam coś co naprawdę bawi. Oby utrzymało poziom!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 7.04.2017 01:13
  Ciężko naliczyć się tutaj ilości sparodiowanych serii i na pewno jest to typ humoru, który można docenić. Typ humoru jednak nie dla każdego.

  Dziwi mnie dlaczego brakuje w tagach parodii – na niej seria się imo opiera.

  Można dać szansę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 6.04.2017 23:07
  Pierwsze wrażenia
  Dokładnie to co chciałem, idealnie się wpasowało w moje oczekiwania.

  Szalone tempo, gag za gagiem, większość mocno sytuacyjnych, dobrze używane archetypy, świetne miny i reakcje, muzyka świetnie się wpasowuje, absurd goni absurd.

  Komedie mają zwykle łatwą robotę w pierwszych odcinkach, więc nie będę mówił o całości czy próbował wróżyć jak pójdzie. Jednakże ten odcinek jako sam z siebie… Po prostu genialny.

  Oglądać i sprawdzać czy Wam podejdzie poczucie humoru, bo tutaj jest coś naprawdę solidnego.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime