Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Jikan no Shihaisha

 • Avatar
  A
  Maxromem 13.09.2017 15:06
  Wow, no tego się nie spodziewałem. Do tej pory była to dosyć lekka i przyjemna seria z dosyć dobrą komedią i przeplatającą się w tle tajemnicą, którą raczej oglądałem dla zabicia czasu, ale nagle 10 odcinek wprowadził antagonistów i momentalnie fabuła zagęściła się niesamowicie. Rzadko zdarza się, że seria anime z biegiem czasu staje się lepsza, a w tym wypadku było o jeszcze większe zaskoczenie.

  Szkoda tylko, że całość jest skutecznie ograniczona przez prostacką grafikę :/
 • Avatar
  A
  Maxromem 17.08.2017 18:23
  Lekki klimat pomaga w przymknięciu oka na różnego rodzaju fanaberię, a żarty są nawet śmieszne. Walki są ciekawe, ale animacja to nic specjalnego, a całość wygląda jakby była rysowana w Paincie – wszystko jest mega płaskie i pokryte jednolitymi warstwami kolorów. Szkoda, bo z lepszą grafiką oglądało by się przyjemniej.

  Nie jest to w żaden sposób świetna seria, ale już trochę obejrzałem i chyba skończę.
 • Avatar
  A
  chi4ko 11.07.2017 19:51
  W poszukiwaniu straconego czasu? Niekoniecznie.
  Reżyser: pan od Chaos Dragon. Oj, czarno to widzę?

  A jednak odcinek 1 pozytywnie mnie zaskoczył. Serial przypomina mi skrzyżowanie D.Gray­‑man z Yami no Matsuei. Akcji jest sporo i nie nuży. Humor przeważa głupawy, ale mnie osobiście śmieszył. Ścieżka dźwiękowa jest świetna (dużo jazzu).
  Zasadnicza wada: za dużo gadają, i to podczas walki. Jak to miło ze strony czasopotwora (czy jak to się tam nazywa), że raczy uprzejmie zaczekać aż skończą.

  No i ten TWIST na koniec…