Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

HEN

 • Avatar
  A
  Yumeka 15.10.2012 21:45
  Parodia
  I to wcale nie w negatywnym znaczeniu.
  Anime z gatunku „niby słabe, a cieszy”.
  To mi nie wyglądało ani na shoujo­‑ai, ani na hentai, ani na cokolwiek konkretnego. Było po prostu… HEN (jap. dziwne)! :)
  Sparodiowali po prostu temat miłości i szablonowe sytuacje. Uśmiałam się, a ostatnia scena rozwaliła moje mury obronne. Nawet jeśli głos wielko­‑cycatej mnie irytował.
 • Avatar
  A
  Allie6912 24.05.2011 02:32
  wcale nie było tak źle
  Na wstępie, nie jest to anime wysokich lotów, ale miało w sobie coś przyjemnego. Coś zupełnie odmiennego i wyjątkowego. Co do biustu głównej bohaterki, nie jestem zwolenniczką takich piersi u kobiet, wręcz mnie to drażni, ale tu przymknęłam oko. Co zabawne, w wielu momentach strange love szczerze się uśmiałam, o co bym siebie nie podejrzewała ;) kreska mi w ogóle nie przeszkadzała, a muzyka właściwie nie zwracała zbytnio uwagi. Polecam tym, którzy lubią takie zwariowane historie ze sporą ilością golizny ;)
 • Avatar
  A
  Filippiarz 13.12.2007 23:36
  Ależ, proszę pana! Ja jestem dziewicą!
  Faktycznie grafika bardziej straszy niż zachwyca, a muzyka jest nijaka, ale sama historia i sposób jej opowiedzenia są naprawdę bardzo fajne! :)

  Zabawnie przedstawiono tu poważne i bardzo życiowe (choć niektóre są rzadko spotykane) problemy w relacjach uczuciowo­‑seksualnych pomiędzy różnymi ludźmi. Z jednej strony dobrze się tu bawiłem i sporo pośmiałem, a z drugiej z aprobatą przytakiwałem głową nad prostą, symboliczną i z przymrużonym okiem przedstawioną wizją tak trudnych przecież do przedstawienia problemów.

  Nie jest to arcydzieło, ale podobało mi się i raczej polecam, choć na pewno nie każdemu się to spodoba. Odnoszę wrażenie, że ta pozycja może się podobać paniom :)
 • Avatar
  A
  Incognito 6.11.2007 15:06
  Przyjemne
  Anime to jest wierną ekranizacją dwóch pierwszych tomów mangi, która jest jedną z moich ulubionych pozycji. To prawda że kreska nie zachwyca ale moim zdaniem pasuje do tego tytułu. Nie będę rozpisywać się nad postaciami i wątkami tu występującymi ponieważ zostały one już przedstawione w recenzji, która została napisana obiektywnie i rzetelnie. Muzyka nie zachwyca ale i nie przeszkadza. Jest to tytuł warty obejrzenia, ponieważ prezentuje ciekawe postaci, nietypową fabułę i ma swój własny klimat.