Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Houseki no Kuni

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  San-san 19.10.2017 09:36
  przeszkadza mi jedynie, że postaci są nadmiernie chude… coś im się dzieje z biodrami dziwnego. Natomiast uwielbiam włosy, które opalisują i mienią się delikatnie. Nareszcie uzasadnienie dla kolorowych włosów i faktu, że rozpoznajemy postaci kolorsystycznie XD super. Podoba mi się także klasyfikacja według twardości i fakt, że postaci są łamliwe.

  Dziwni antagoniści też są udani. Te beznamiętne twarze i splendor. No i drugi odcinek zostawił mnie z rozdziawioną gębą… Co teraz?! O,o jejku jej!

  Fantastycznie.

  Poza tym błękitne niebo, które jednak nie jest tak kiczowate jak w IOS… znaczy w serii o streat. Oraz falujące morze traw. Miodzio, wylądowało już na mojej liście wieczornego relaksu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  blob 15.10.2017 01:18
  Seria jest unikatowa trzeba przyznać. Odbiór całości póki co psuje mi jednak postać tej całej Phos, dawno już nie widziałem tak irytującej i nieudolnej postaci…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Rinsey 12.10.2017 18:23
  Trawa *.*
  Jaka ta trawa była piękna! CG tutaj naprawdę daje radę. Poza tym świat i klimat jest naprawdę niespotykany. Po pierwszym odcinku oczekiwania mam dosyć wysokie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 11.10.2017 00:42
  Pomijając lalkowate ruchy widać, że CG jako technologia się rozwija. Natomiast fabularnie – zapowiada się ciekawie. Sama geneza postaci uzasadnia ich wygląd w CG i dodaje im wiarygodności. Póki co daję pewien kredyt zaufania – nawet jako przeciwnik CG w anime.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 10.10.2017 01:08
  I kolejna dobrze zapowiadająca się seria fantasy. Niesztampowy świat przedstawiony, ciekawe postaci (może bardziej dlatego czym są niż z charakteru, ale to się jeszcze zobaczy) i piękna oprawa 3D. O fabule na razie dużo powiedzieć się nie da, ale coś czuję, że słabo też nie będzie.

  Kolejna seria warta obejrzenia.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 9.10.2017 21:09
  Błagam, niech to będzie takie śliczne przez całą serię, a nie tylko przez pierwszy odcinek…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 9.10.2017 13:25
  Spodziewałem się, że będzie to wyglądać gorzej. Można powiedzieć, że anime czasami robi to naprawdę pozytywne wrażenie od strony wizualnej. Postaci w CG może nie są super piękne, ale zazwyczaj dają radę. Szczególnie typowe klejnoty, nie Kongo.
  Wkurza mnie też brak tłumaczenia jego imienia. Kongo to chyba jeszcze jedno określenie diamentu, z tego co pamiętam. Przez to odstaje od nazewnictwa innych klejnotów. Dostaną w końcu plansze z opisem jego klejnotu i się zatną.
  Mniejsza…
  VA Phos jest bardzo dobra. Świetnie oddaje bohaterkę. Zobaczymy jak sobie będzie radzić w wraz z rozwojem postaci. Reszta też daje radę.
  Poza tym Houseki no Kuni to bardzo dobra manga, więc raczej tego nie skopią w adaptacji, szczególnie, że pierwszy odcinek jeśli chodzi o reżyserkę i scenariusz wypadł nadspodziewanie dobrze.
  Innymi słowy, jestem zadowolony.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Klemens 7.10.2017 23:36
  Aaaaaaaale to jest dooooobreeeeeeee! Pierwszy raz w życiu widzę anime, które nie odrzuca mnie swoim CGI. Biorę to anime w ciemno i polecam każdemu!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime