Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Konohana Kitan

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Kysz 12.10.2017 19:59
  Po 2 epakch
  Uhuhuhu, ledwie 2 odcinki a oni już kaleczą grafikę byle jakimi oszczędnościami. W Kuzu no Honkai zrobili to jakoś z głową, a tutaj wrzucają dziwne potworki SD, a zatrzymane kadry jakoś nie współgrają z konkretnymi scenami (na myśl przychodzi mi Glasslip jeśli o to chodzi, choć tam był to jeszcze gorszy poziom).

  Do tego spieszą z tym shoujo­‑ai jak mogą. Jeszcze ze 2 epki, a główna para zakocha się w sobie na zabój. Ot, z niczego właściwie.

  Na razie jest bez szału. Niby nie ma to szczególnie złych elementów, ale jakoś tak… nie czuć tu tego słodkiego klimatu, którym powinna promieniować ta seria. Z takim settingiem można by zrobić wiele, ale… kompletnie tego nie wykorzystują na razie. O ile 1 ep był jeszcze w miarę ok, tak drugi jest naciągany i jakiś taki sztuczny.

  Póki co Blend S bije Konohana Kitan na głowę, jeśli chodzi o takie cukierkowe moe seryjki. I o ile tamto może się oczywiście jeszcze mocno zepsuć, tak tu nie widzę za bardzo miejsca na poprawę i raczej skończy to jako co najwyżej przeciętnej jakości show.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 4.10.2017 22:41
  Pierwsze wrażenia pisane na bieżąco
  Postanowiłem otworzyć sezon tą serią, gdyż obecnie jestem w idealnym stanie psychicznym na tego typu anime. Zmęczony człowiek wraca po ciężkim dniu pracy i pragnie zobaczyć serie która ożywi szarą rzeczywistość dnia codziennego poprzez zaaplikowanie dożylnie niebezpiecznie dużej dawki cukru.
  Podejrzewam, że anime będzie zbyt płytki i przez to nie będę mógł się całkowicie zanurzyć, lecz to czas pokaże… zacznijmy

   kliknij: ukryte 

  Moje podsumowanie jest raczej oczywiste po tym co pisałem wyżej. Seria partaczy bardzo podstawowe rzeczy, posiada urokliwe sceny i sam koncept jest dobry. Jednak jeżeli seria nie realizuje najbardziej istotnych elementów od samego początku tak nie mam żadnej wiary, że będzie lepiej w przyszłości. Jest to słaby przedstawiciel gatunku i coś co można by określić paszą dla fanów. Mimo mojej ostrej krytyki nie jest to seria gorsząca, urokliwe momenty są… Jednak ja prywatnie oczekuje więcej od tych serii. Smutek, bo smutek ale ta seria jest dla mnie niewypałem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 4.10.2017 20:46
  Fajne. Dostaje ode mnie certyfikat słodkości :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime