Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Ousama Game: The Animation

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  MaxiMax 19.10.2017 19:07
  3ep
  Czy tylko mnie mocno rozbawiło jak  kliknij: ukryte  W mandze lepiej to wyglądało. Odcinek wygrał Akametsu Kenta. Równy gość z niego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Akawashi 15.10.2017 02:44
  Wow. Nie spodziewałem się, że drugi odcinek będzie jeszcze gorszy od pierwszego. Reakcje uczniów są bezcenne, z niecierpliwością czekam na powtórkę z Another, tutaj by to pasowało. Najlepiej w następnym odcinku razem z napisem „the end” :P
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 12.10.2017 19:43
  No słabe to. Liczyłem na coś więcej a dostajemy dzieło pisane chyba na kolanie…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Klemens 12.10.2017 19:32
  Dobra, pierwszy waz w życiu rzucam serię przed 3 odcinkiem. Nawet Mayoigę obejrzałem i dałem szansę, ale to?! Nie, nie, nie! Drugi raz nie dam się na to nabrać.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MaxiMax 10.10.2017 15:04
  Dwa pierwsze spoilery powinny być raczej niegroźne, a reszta może całkiem zniszczyć przyjemność z oglądania lub uchronić od kilku godz marnowania czasu. Jest kilka dzieł zwiazanych z Ou­‑sama. Prequele, sequele itd. Cechuje je z poczatku dobra, interesujaca i krwawa historia, która kończy się badziewnie. Jakbym miał je porównać to do jakiegoś innego tworu to bez wahania podałbym  kliknij: ukryte  i  kliknij: ukryte  Zakończenia są  kliknij: ukryte  Czy w anime bedzie takie samo zakonczenie jak w mandze? Wątpie, no bo jak  kliknij: ukryte ? W tym przypadku nawet interesujące zakonczenie  kliknij: ukryte , ale pozostawiające niedosyt. Bedzie to prawdopodobnie takie drugie Kakegurui.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Klemens 6.10.2017 20:06
  Jakie to jest beznadziejne, ludzie święci… Szykuje nam się Mayoiga z nutką Mirai Nikki. Super zabawa bulwo, nie wpadłbym na tak głupie połączenie. Daje jeszcze 2 odcinki i drop, bo przecież ile głupot można oglądać…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  TrIGun 6.10.2017 08:43
  Zanim zapowiedzieli anime, pochłonąłem jeden tom z pięciu i do tego momentu manga jest naprawdę super. Anime jest robione na podstawie Ousama Game: Shuukyoku, sequel (udało mi się w internecie znaleźć tylko 20 stron) z krótkim przypomnieniem z pierwszej części. W tej starszej mandze z początku są te same zadania i kary co w anime.
  Co do policji, w pierwszej mandze,  kliknij: ukryte  W pierwszej mandze w jakiś sposób zżywamy się z bohaterami,  kliknij: ukryte  Główny bohater z osoby radosnej  kliknij: ukryte . Podobały mi się relacje jego z Chiemi  kliknij: ukryte Od samego początku chodzą ze sobą. Normalna para, a nie jak tysiące innych z ecchi. Dwa najlepsze rozkazy do jakich doszedłem. Nie wiem czy będą także w anime więc czytacie na własną odpowiedzialność  kliknij: ukryte   kliknij: ukryte 

  Ładna grafika, nie ma cenzury, „battle royal” i spoko muzyka. Będę oglądać. Zachowanie bohaterów też na plus wliczając w to mc, ale szkoda,  kliknij: ukryte 

  Saarverok napisał(a):
  główny bohater jest słaby
  Oglądałeś Re:Zero?  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Impos 6.10.2017 01:48
  Z dwóch „Battle Royal” w tym sezonie chyba jednak wolę Juuni Taisen. Może mniej realistyczna konwencja sprawia, że jakoś mniej rzeczy mnie denerwuje.
  Np. czemu głównego bohatera jak gdyby nigdy nic  kliknij: ukryte ...
  No i ta pierwsza scena to już taki ograny chwyt…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 6.10.2017 01:09
  W sumie jestem zaskoczony, bo dosyć mi się podobało. Było kilka głupich i kilka mocno przesadzonych momentów, ale było też sporo naprawdę dobrych, szczególnie spodobało mi się w miarę normalne zachowanie licealistów do momentu rozpoczęcia Gry. Udało się też przedstawić dosyć dużo postaci w przystępny sposób, co wbrew pozorom rzadko kiedy wychodzi. Szkoda, że ta seria wygląda jakby wyszła w 2007 nie 2017.

  Fajerwerków raczej nie będzie, ale jest na pewno lepiej niż się spodziewałem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 5.10.2017 22:46
  Realizacja jest słaba, główny bohater jest słaby, a pierwszy odcinek to tak skondensowany rush że głowa mała. Schemat goni schemat, jest MC z mhroczną przeszłością i klasowa cheerleaderka, która się w nim zakochuje (totalnie nie wiadomo czemu). Będą przerysowane reakcje, nieufność i atmosfera nagonki. Czy będę oglądać? TAK :D KREEEW KREEEW KREEEEEEEEEEW!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Junior1317 5.10.2017 17:28
  Jedno z tych anime w sezonie jesiennym obok Dies Irae, które trafia poniekąd w moje gusta, ale mam nieodparte wrażenie, że obydwa okażą się wielką klapą. Warto? Podoba mi się opening, ending, kreska i designy postaci. Podobno od 3 tomu Gra w Krola to bullshit i zakonczenie jest słabe. PV i opis anime zaspoilerowal mi jakie są 3 pierwsze rozkazy, jakie postacie giną [spoiler] i w jaki min sposób. Dużo na tym straciłem? Mógłby ktoś kto już przeczytał mange wypowiedzieć się w miarę bezspoilerowo?

  Prawdę mówiąc, Gra w Króla rzeczywiście dobrze się zapowiadała, a potem czar prysł. Nie da się wydedukować zakończenia, które rzeczywiście jest: niejasne, denerwujące, słabe. Dlaczego nie da się wydedukować? Zamiast operować tym co nam znane i pozwolić nam pomyśleć, autorzy nagle ni stąd ni zowąd dodają informacje, które okazują się kluczowe dla fabuły, a my ich po prostu nie znaliśmy. Czy dużo straciłeś na tych rozkazach? Wydaje mi się że trochę, bo w tej mandze najlepiej czyta się właśnie początek ;/
  Btw. Podejrzewam że anime będzie troszkę inne niż manga :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GambleFaust 28.09.2017 15:55
  Jedno z tych anime w sezonie jesiennym obok Dies Irae, które trafia poniekąd w moje gusta, ale mam nieodparte wrażenie, że obydwa okażą się wielką klapą. Warto? Podoba mi się opening, ending, kreska i designy postaci. Podobno od 3 tomu Gra w Krola to bullshit i zakonczenie jest słabe. PV i opis anime zaspoilerowal mi jakie są 3 pierwsze rozkazy, jakie postacie giną  kliknij: ukryte i w jaki min sposób. Dużo na tym straciłem? Mógłby ktoś kto już przeczytał mange wypowiedzieć się w miarę bezspoilerowo?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime