Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

UQ Holder! ~Mahou Sensei Negima! 2~

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 18.12.2017 21:53
  W najlepszym razie było to po prostu przeciętne. Nie znam pierwowzoru i widziałem tylko pierwszy sezon Negi­‑sensei'a(który też nie był jakimś dziełem sztuki japońskiej animacji – ot co następny harem, który jakoś specjalnie nie zapadł w pamięci) ale widząc takie rzeczy człowiek naprawdę zaczyna powątpiewać w chęci studia, które podjęło się realizacji… J.C.Staff wydał naprawdę wiele perełek – czyżby zabrakło funduszy?

  Lubię haremy ale lubię też wiedzieć dlaczego dziewczyny się kleją do MC­‑a, tutaj ciężko było o jakiekolwiek wyjaśnienia. Walki są jakieś takie chaotyczne i zaczynają się często bzdurnie. Wszystko jest przesadnie skondensowane.

  Było to zdecydowanie przemęczone i nie wiem, czy dałbym radę przebrnąć przez drugi sezon. Planowałem nawet dać mimo wszystko 5/10, mimo kupy błędów, bardzo przeciętnej roli seiyu i generalnie strasznie nieprzychylnemu odbiorowi dla widzów nie znających oryginału ale ostatni odcinek po prostu przebrał miarkę –  kliknij: ukryte  Tego się po prostu nie dało przetrawić.

  Na koniec 4/10, co jest i tak wygórowaną oceną i radzę trzymać się z daleka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Daerian 11.11.2017 01:07
  Zmarnowany potencjał
  Niestety, jest źle. I nie mówię tutaj tylko o kwestiach technicznych, jak nie najlepsza animacja czy bardzo początkujące seiyuu wyraźnie nie radzące sobie z głównymi rolami jakie im powierzono, ale o fabule.
  Nie jestem osobą twierdzącą, że adaptacja musi wiernie podążać śladami pierwowzoru, ale kiedy fabuła jest cięta tak, że znikają już nie tylko wyjaśnienia, ale wręcz całe fragmenty fabuły, które stanowią potem motywację kolejnych wydarzeń… jest źle. Tej serii po prostu nie da się oglądać ze zrozumieniem nie znając mangi, a jeśli się ją zna – po co oglądać źle pociętą, zbyt przyspieszoną i o wiele gorszą wersję wydarzeń w niskiej jakości animacji?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Klemens 31.10.2017 01:42
  Niby poprzedniej (oryginalnej?) serii nie trzeba znać, ale w tym momencie czuję się pogubiony… W sumie to nawet nie wiem o co chodzi. Czas chyba porzucić tą serię. Szkoda, fajna była.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 2.10.2017 23:41
  Uczepiłbym się kreski ale nie wiem, czy seria będzie na tyle ambitna, żeby wymagać od niej czegoś więcej. Zapowiada się ciekawy battle­‑harem w klasycznym stylu z dość krwawymi scenami walki(me gusta), dynamicznymi walkami(choć kadry nie są na tyle „pełne”, na ile by się chciało) i cenzurowanym fanserwisem panienek bez bielizny.

  Pewnie nie będzie to nic specjalnie wymyślnego ale chyba warto obejrzeć, tym bardziej dla fanów haremówek. Po pierwszym odcinku jestem nastawiony pozytywnie.

  PS. Zastanawiam się, czy ktokolwiek kiedykolwiek w historii anime  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  GambleFaust 21.09.2017 00:25
  Znajomość poprzednich sezonów/specialów/filmów jest obowiązkowa? Pytam ponieważ nie wiem czy zabierać się za UQ?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime