Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyuu.pl

Komentarze

UQ Holder! ~Mahou Sensei Negima! 2~

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Daerian 11.11.2017 01:07
  Zmarnowany potencjał
  Niestety, jest źle. I nie mówię tutaj tylko o kwestiach technicznych, jak nie najlepsza animacja czy bardzo początkujące seiyuu wyraźnie nie radzące sobie z głównymi rolami jakie im powierzono, ale o fabule.
  Nie jestem osobą twierdzącą, że adaptacja musi wiernie podążać śladami pierwowzoru, ale kiedy fabuła jest cięta tak, że znikają już nie tylko wyjaśnienia, ale wręcz całe fragmenty fabuły, które stanowią potem motywację kolejnych wydarzeń… jest źle. Tej serii po prostu nie da się oglądać ze zrozumieniem nie znając mangi, a jeśli się ją zna – po co oglądać źle pociętą, zbyt przyspieszoną i o wiele gorszą wersję wydarzeń w niskiej jakości animacji?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Klemens 31.10.2017 01:42
  Niby poprzedniej (oryginalnej?) serii nie trzeba znać, ale w tym momencie czuję się pogubiony… W sumie to nawet nie wiem o co chodzi. Czas chyba porzucić tą serię. Szkoda, fajna była.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 2.10.2017 23:41
  Uczepiłbym się kreski ale nie wiem, czy seria będzie na tyle ambitna, żeby wymagać od niej czegoś więcej. Zapowiada się ciekawy battle­‑harem w klasycznym stylu z dość krwawymi scenami walki(me gusta), dynamicznymi walkami(choć kadry nie są na tyle „pełne”, na ile by się chciało) i cenzurowanym fanserwisem panienek bez bielizny.

  Pewnie nie będzie to nic specjalnie wymyślnego ale chyba warto obejrzeć, tym bardziej dla fanów haremówek. Po pierwszym odcinku jestem nastawiony pozytywnie.

  PS. Zastanawiam się, czy ktokolwiek kiedykolwiek w historii anime  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  GambleFaust 21.09.2017 00:25
  Znajomość poprzednich sezonów/specialów/filmów jest obowiązkowa? Pytam ponieważ nie wiem czy zabierać się za UQ?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime