Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Hakata Tonkotsu Ramens

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Maxromem 14.01.2018 01:24
  Hmm… świetne to to na pewno nie jest i pewnie nie będzie, ale nie było tak źle jak się spodziewałem. Trzeba mocno się starać by uwierzyć w miasto pełne zabójców, ale jak się już przez to przebrnie, to nawet daje radę, a kilka scen było całkiem niezłych (np. ta z balonem). Na nic wielkiego się nie zapowiada, ale może coś z tego będzie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  blob 13.01.2018 20:17
  Słabe to. Od razu czuć, że seria sili się na bycie czymś więcej, ale nie bardzo jej to wychodzi… albo to po prostu słaba adaptacja, bo light novel na której jest oparta rzekomo wygrała główną nagrodę 20 edycji Dangeki w kategorii LN.

  Miasto zabójców wychodzi wręcz komicznie, mamy „perełki” typu Red Rum („murder” wspak). No i jeszcze to chamskie przemycanie treści związanych z baseballem na każdym kroku. Niech zgadnę, autor jest fanem tego sportu? A grafa wygląda jakby seria była robiona w pośpiechu. Nie bardzo też rozumiem sens cross­‑dressera, który zapewne będzie partnerem (partnerką?) protagonisty. Całą serię będziemy oglądać suchary nawiązujące do mylenia go z kobietą? Zwykła tsunedere nie wystarczyła, chcieli być więc oryginalni?

  Nie dzięki, dropik…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 13.01.2018 04:02
  Serię tego typu mogłyby wygrać charyzmatyczne postaci albo przynajmniej porządna fabuła – Hakata Tonkotsu Ramens niestety nie posiada żadnej z nich.

  Cała mordercza otoczka potraktowana lekką ręką, przez co „miasto morderców” traci swój czar.

  Jeszcze nie skreślam ale jest to mocny kandydat do szybkiego dropa.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime