Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Nejiro 9

Komentarze

Arashi no Yoru ni

 • Produkcja utwierdzająca w przekonaniu, że prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko. I tak powinno być :)
 • Avatar
  A
  OraKitsune 13.07.2012 03:37
  Naprawdę fajne anime, porusza, uczy podstaw przyjaźni…
  Lecz ja  kliknij: ukryte  kibicowałam Gabu w szczególności  kliknij: ukryte , bo uwielbiam wilki, a ten bohater był niezwylke fajny i dało się go po pięciu minutach polubić ;)
 • Avatar
  A
  Kociara 2.06.2009 23:52
  śliczne
  proste ale śliczne, przypada do serducha :D
  kreska bardzo ładna, muzyczka ładnie dopasowana, historia prosta i dość zaogólniona ale oczywiście urocza
  ogółem warte obejrzenia, polecam wszystkim ^^
 • Avatar
  A
  marcian 14.08.2008 22:55
  =3
  anime jest przesłodkie, ale trzeba takie rzeczy lubić. a ja po prostu uwielbiam, także powyższa historia bardzo mi w serducho zapadła.
 • Avatar
  A
  gravedigger 1.05.2008 20:47
  Bardzo ładny film
  Bardzo mi się podobał ten film. Animacja i rysunki są po prostu cudowne. Główni bohaterowie są przesympatyczni, muzyka ładnie uzupełnia to co jest na ekranie. Historia może faktycznie niezbyt skomplikowania i miejscami zbyt uboga w treść, jednak film zapewnił mi miło spędzony czas.
 • Avatar
  A
  Partykuły 18.12.2007 15:26
  Recenzja
  Świetny anime. Szkoda, że jeszcze nie wyszedł w Polsce :/
 • Avatar
  A
  Sinner 2.05.2007 16:07
  Godne polecenia!!
  Polecam to każdemu. Nie mówię tutaj tylko o dzieciach bo po obejrzeniu tego filmu zdałam sobie sprawę,że jest on przeznaczony dla nas wszystkich.Nie ważne kim jesteśmy i jaki rodzaj anime lubimy to wręcz naszym obowiązkiem jest poświęcić te 100 minut. Histoia ta może się wydawać nam czymś banalnym.. mamy owcę i wilka,a także silne więzi jakie nawiązują się między nimi wraz z upływem czasu od „pewnej burzliwej nocy”. No cóż.. ja poleciłabym to kino nawet starszej widowni. Ot macie przykład mnie – 15­‑latki, która w miarę oglądania Arashi no Yoru ni nie potrafiła zatamować łez cieknących coraz częściej po policzkach.. nie jest to coś dla osób pragnących obejrzeć rozlew krwi, bezsensowną strzelaninę, lecz historia ukazująca nam czym tak naprawdę jest przyjaźń i jakich poświęceń od nas wymaga.
  • Avatar
   Lilaira 31.05.2009 16:29
   Re: Godne polecenia!!
   Pięknie powiedziane !
   Ja też poleciłabym to anime każdemu, naprawde chwyta za serce i długo nie chce puścić ciągle wraca sie myślami do tych wszystkich scen.Ja też wylałam wiele łez, w tym ogromną role odegrała muzyka, poniewarz jest niesamowicie dopasowana, już po pierwszych minutach wiedziałam że to coś dobrego.

   A i co do bostaci, jest wiele anime, odwarzyłabym sie nawet powiedzieć większość w których jest nie poprawna anatomia zwierząt, jednakże w tym jest całkiem niezła, dużych zastrzeżeń nie mam ;)

   polecam oj polecam :)