Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Pokémon: Advanced Generation

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Marta001 28.05.2019 15:00
  Chyba jedyna fanka
  Pamiętam jak dziś… moje uwielbienie Pokemonów, zbieranie naklejek i wszystkiego, co było z nim związane. Uwielbiałam tę „bajkę” za przygodę, opowieść i gdzieś tam jakiś morał na końcu, że nie warto się poddawać.
  Tak było, kiedy miałam 5 lat (na pewno byłam przed szkołą podstawową). Potem długo nic, miałam wrażenie, że Pokemony przestały istnieć, gdyż się tym wgl nie interesowałam a w telewizji na jakiś czas zniknęły… aż nagle BUM! Pokemon Advanced się pojawiło. Szok­‑niedowierzanie! Na TV4 leciały codziennie o 15:45 (no dobra, zmyślam, bo nie pamiętam). I znowu ta fascynacja. Tym razem dziewczynki, która miała 11­‑12 lat. Magia!
  Byłam oczarowana, niczym dziecko, które po raz pierwszy ogląda jakąś bajkę. Aż sobie przypomniałam to wszystko, co sprawiało, że tak bardzo uwielbiałam ten tytuł (mimo że większość odcinków było nuuuudnych jak flaki z olejem).
  Wpadłam w sidła i zostałam na dłużej.
  Oczywiście potem przestało mnie to interesować, ale sentyment pozostał do tego stopnia, że co ciekawsze odcinki obejrzałam z angielskim dubbingiem.
  Polubiłam bardzo nowego Asha, a jeszcze bardziej polubiłam May (pewnie dlatego, że też lubiła podróżować). Oczywiście to już nie była ta sama magia co przy pierwszych Pokemonach, ale dalej lubiłam. Dlatego z sentymentu daję 4+!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Byczusia 21.08.2011 14:41
  Fanką(nawet lubiłam) byłam do serii 5(łącznie z master quest) od Advanced nie lubiłam, bo dla mnie pokemony się zakończyły i swój klimat straciły. Czemu? Twórcom się skończyły pomysły- niszczenie roweru kolejnych towarzyszek Asha przez Pikachu,ash zabierał potem do nowych regionów jedynie pikachu,powtarzane pomysły(walka pikachu vs raichu i nie tylko) i nie mogłam przeboleć odejśia Misty! Ją z towarzyszek lubiłam najbardziej. May z jej bratem nie mogłam znieść, po dwudziestu kilku odcinkach serii Advanced odpuściłam sobie. (Dawn byłam w stanie znieść(nie żebym jej nie lubiła),ale Czasem serię DP z nudów oglądałam, nawet powiem że wolałam ją od Advanced, jednak i tak nie oddaje klimatów poprzedniej serii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Satoshi 17.03.2009 19:47
  Pokémon Advanced Generation to dużo ciekawsza seria niż pierwsza,ponieważ jest w niej więcej walk,więcej wrogów no i więcej Pokemonów,a grafika jest po prostu przepiękna.Myślę,że lepszego Anime nigdy nie będzie.Daję 100 punktów w 10 punktowej skali :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kira 26.08.2008 00:49
  Nieudany Frankenstain
  Seria sama w sobie jest dobra.Można nawet uznać ja za ciekawą(szczegulnie najmłodsi widzowie).Ja obejrzałem ją przez pamieć dla 1 serii.Ale ile razy można zaczynać to samo od nowa?Odgrzewane pomysły i powielane w nieskonczoność szablony odcinków sprawiły że oglądanie tego „czegoś” było istną torturą.Niestety nie obejrzałem całej serii.Nie dałem rady:(
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Roth-chan 30.04.2008 09:11
  Kompletny gniot
  Seria jest schematyczna, poszczególne odcinki nie łączą się we wspólną całość, brak fabuły. Jestem fanką gier pokemon, ale serial to beznadzieja po prostu. Wyciskacz kasy! Nieliczne, bardziej ciekawe momenty to contesty i walki o odznakę, a reszta = DNO!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime