Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Dorei-ku The Animation

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Anix 13.05.2018 19:56
  Głupie
  Miało być psychologicznie, wyszło nielogicznie.

  Czemu ci ludzie tak łatwo się zgadzają na to, by zakładać SCM i brać udział w pojedynkach? Przecież jak ktoś to proponuję można po prostu powiedzieć „nie” i nie ryzykować swoją wolnością. Jak głupim trzeba by było być, żeby zacząć się bawić w coś takiego? Nawet jeśli ktoś jest w czymś niesamowicie dobry i do tej pory zawsze wygrywał – zawsze istnieje ryzyko, że tym razem się nie uda.

  Z kolei jeśli ktoś próbowałby drugą osobę podejść, prosząc o założenie SCM i nie mówiąc co to jest (jak w pierwszym czy drugim odcinku) – jak głupim trzeba być, żeby wkładać sobie jakieś dziwne, nieznane coś do gęby?

  I przede wszystkim czemu żadna policja jeszcze nie zajęła się handlem SCM? Czemu nie zostało to zakazane?

  Było powiedziane, że jak zdejmiesz SCM to będziesz czuć potrzebę założenia z powrotem. Czemu nikt nie próbuje tego zniszczyć? To tylko sprzęt.

  Czemu to anime jest tak głupie?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  -Puzzle 16.04.2018 23:56
  Po pierwszym odcinku przejrzałem komiks i wygląda to jak skrzyżowanie Kakegurui z Durararą. Nie ma jakichś specjalnych perwersji, bardziej skupiają się na wzajemnym przejmowaniu kontroli nad sobą. Historia co chwilę jest pokazywana z pespektywy innych bohaterów.
  Może nie będzie to takie złe (oczywiście w ramach konwencji- nie jest to jakaś intelektualna rozrywka).
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime