Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Pokémon: Mewtwo powraca

 • Avatar
  A
  Neettra 10.04.2010 02:16
  Nie jest źleee...
  Na wstępie zaznaczam: obsesyjna fanka Mewtwo. :P

  Odcinek (bo filmem tego bym nie nazwała) bardzo fajny, może nie najlepszy, ale mnie się podoba. Padałam ze śmiechu przy tekstach Jessie, Jamesa i Meowtha. Za miejsce akcji (uwielbiam górzyste tereny) gotowa jestem postawić najwyższą ilość punktów. Brak efektów komputerowych – szczerze – olałam.

  A w sprawie zjawisk, jakie tu zaszły (mam na myśli dziwne właściwości źródlanej wody oraz słynny „latający autobus”)... radziłabym recenzującemu oglądać więcej Discovery.
 • Avatar
  R
  Pokemonek 21.01.2007 14:53
  Pomyłka
  Mam uwage do autora recenzji :Mewtwo nie jest legendarnym pokemonem to klon Mew!!!
 • Avatar
  R
  Megagigamasterofpokemon 26.12.2006 19:03
  poki to są super normalnie
  No a pikaczu to jest mistrz nad mistrze i Goku to może mu nawyżej futro czesać i pchły iskać. Fani Poków łączcie się i zniszcie niewiernych.

  proszę o niemodowanie owego posta gdyż ja naprawdę całym swym sercem kocham owe pluszowe zwierzątka rodem z japonii. Recka jest strasznie słaba i niewymigiwać się podłogowym poziomem anime (można się było chociaz powyżywać w radosnej atmosferze)
  • Avatar
   Tresor 19.02.2011 21:09
   Re: poki to są super normalnie
   Na wstępie dodam, że ta część filmu jest jedną z najlepszych jakie widziałem dotychczas dodam, że nie widziałem tylko tych powyżej 8 numeru. Nie zgodzę się z recenzentem tego filmu , iż była to produkcja zrobiona na siłę, a przede wszystkim że fani MEWTWO nic nie stracą, gdyż stracą i to moim zdaniem bardzo wiele zobaczą na co tak naprawdę go stać. Fakt mogli przeciągnąć film ciut dłużej ale i tak jest spoko a pisanie typu pomyłka nie film to jest nie do pomyślenia POLECAM film w 100% osobą uwielbiającym Mew2 jak i fanom serii.