Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Jikkenhin Kazoku: Creatures Family Days

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Alt_TruIsta 3.05.2018 12:36
  Odcinek trzeci.  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Alt_TruIsta 17.04.2018 21:49
  Dobra drugi odcinek,  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Kysz 15.04.2018 19:37
  Po 1 epku
  Na miejscu głównego bohatera miałabym ochotę raczej zabić tę swoją rodzinkę a już zdecydowanie nigdzie bym się z nimi nie pokazała. Chłopak zmieniający się w psa, dziewczyna­‑pająk, dziewczyna­‑roślina i czytająca myśli – mieszanka wybuchowa, którą trudno jakoś poukładać. Bohater też skrywa w sobie jakąś tajemnicę, choć na razie wygląda, jakby był jedynym normalnym członkiem tej familii.
  Animacja kuleje, ale tego się spodziewałam przy koprodukcji japońsko­‑tajwańskiej, więc byłam przygotowana – po prostu podchodzę do tego, jak do jakiegoś starszego anime. xd
  Na razie wygląda to przeciętnie i choć miało parę irytujących momentów (głównie związanych z dziewczyną­‑pająkiem), to niczym mnie szczególnie nie odrzuciło. Pewnie szykują tutaj sporą dozę dramy, ale na razie dam temu szansę, bo jednak trochę mnie to ciekawi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Alt_TruIsta 11.04.2018 23:55
  Nie wie, czy to komedia, czy będzie raczej ta seria zmierzało w kierunku dramatu.
  Historia piątki rodzeństwa, dwóch braci i trzech sióstr na których to ich właśni „kochani” rodzice przeprowadzali różne nielegalne doświadczenia i eksperymenty. W wyniku tych eksperymentów dzieci posiadają teraz super moce, albo zmieniają się w zwierzęta. Jedna z sióstr czyta w myślach, druga potrafi na swoim ciele sprawić tak, że wyrosną na nim roślinki, a ostatnia z sióstr jest drapieżnikiem z kończynami jakiegoś owada. Bracia natomiast to tak, najstarszy zmienia się w psa, a drugi brat o imieniu Tanis(główny bohater) jest najmłodszym w tej całej rodzinie i jako jedyny jest normalny. Ale pewnie tylko dlatego, że rodzice nie zdążyli przeprowadzić na nim eksperymenty, bo zostali aresztowani przez policje. Tak więc ten najmłodszy stara się teraz rodzinkę poukładać i doprowadzić ją do normalności. Ale po pierwszym odcinku po  kliknij: ukryte  mogę stwierdzić, że będzie mu ciężko.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime