Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Magnificon Expo 2018

Komentarze

Kimagure Orange Road: Ano Hi ni Kaeritai

 • Avatar
  A
  R4Zi3L 29.04.2011 20:33
  bardzo dobre zakończenie serii
  Bardzo podobało mi się właśnie takie nie jako smutne zakończenie serii, w opozycji do głupawej komedii którą był serial TV (ale postacie były bardzo dobre). Świetnie właśnie że przedstawili to dość realistycznie, bo byłem zmęczony już tymi „kliszami anime”
 • Avatar
  A
  micho 25.07.2007 08:27
  Fajne ale nie wzruszające
  Bardzo dobry film z kreską na o wiele wyższym poziomie niż w serii tv i oav. Co prawda nie ma nic w sobie wzruszające do łez ale wesoły również nie jest. Opowiada o narzucającej się dziewczynie która jak widać jest dosyć zdesperowana.
 • Avatar
  A
  pietia74 17.01.2007 11:15
  Świetny film dla wszystkich którzy widzieli całą serię. Osoby które nie widziały seri mogą nie rozumieć do końca relacji między bochaterami.
  Na szczęście nie jest to zakończenie. Nakręcono jeszcze jeden film którego akcja przebiega po tych wydarzeniach
 • Avatar
  A
  Kelly 10.01.2007 07:53
  świetny film
  Świetna recenzja Szanownej Redaktor do świetnego filmu. Porównując z mangą odpowiadający losom bohaterów fragment jest przedstawiony niebo lepiej. Naprawdę ciekawe, naprawdę życiowe, naprawdę także dla tych, którzy oglądali wcześniejsze odcinki. Szkoda, że tak mało osób młodszego pokolenia oglądało Kimagure Orange Road. Niecierpliwie czekam na recenzję OAV­‑ek oraz kolejnego filmu.