Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 22.09.2018 21:35
  Dżizas ale to było słabe. Ze wszystkich najnowszych harem­‑isekaiów ten zdecydowanie był najsłabszy(albo co najwyżej na poziomie Smartphone'a).

  Gdyby nie względny poziom graficzny ogółem, to pewnie oceniłbym jeszcze niżej – ode mnie 3/10 i radzę trzymać się z daleka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  rool 11.09.2018 09:14
  Wali hipokryzją, gostek ma dwie runy i to już przesadne oszukiwanie aniżeli leszczyk ze smartphonem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Arbel 6.08.2018 15:18
  Zmarnowany potencjał
  Umieszczenie akcji na Ziemi i wrzucanie tablic z informacjami na temat płodozmianu czy falangi sugeruje dążenie twórców do realizmu, a z drugiej strony dostajemy mało realistyczny świat z dużą dawką magii; coś tu zgrzyta.
  Mógł być w gatunku powiew świeżości w postaci realizmu, a wyszedł kolejny typowy isekai. Jak się komuś postaci (zwłaszcza dziewczyny) spodobają, to będzie oglądał i tyle.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Xaven 2.08.2018 13:14
  Śmietnikowe Isekai z nie tego świata.
  Ot to, kilka średnio­‑pozytywnych komentarzy i postanowiłem puścić sobie… Masakra, totalnie beznadziejny Isekai. Rzadko walę ocenami z najniższej pułki, ale temu czemuś się należy. Nie tykać się tego!

  *Negatywny komentarz w celu odstraszenia ludzi od tego tytułu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 29.07.2018 09:59
  Nawet fajny ten isekai. Założenie przynajmniej jest takie, że bohater nie jest bezczelnie przepakowany, a wykorzystuje dostępną mu wiedzę i charyzmę i, co na moje najważniejsze, jest połączony mocno ze swoim poprzednim światem. Daje się to wszystko nawet obejrzeć bez odruchów wymiotnych.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saber 9.07.2018 19:38
  Zjadliwe. Najbardziej lubię blondynę na tę chwilę. ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  KamilW 9.07.2018 11:46
  Wyłamię się ale moim zdaniem nie jest to takie złe.
  Z dziewczyn najsłabiej wypada chyba blondyna, ale też da się lubić.
  Bohater to nie ciepła klucha, aczkolwiek ciekaw jestem uzasadnienia i efektu decyzji z końcówki. Na plus na pewno, że jego jedyną mocą jest smartfon z dostępem do internetu – znak dzisiejszych czasów – chyba niedoścignionym wzorem i protoplastą tego motywu była Oda Nobuna no Yabou – tam komórka była wykorzystana po mistrzowsku i zgodnie ze wszystkimi przewidywaniami.
  Fanserwis w granicach rozsądku i nawet rozbawiła mnie scena o poranku.
  Wiekopomne toto nie będzie ale da się oglądnąć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nikodemsky 7.07.2018 23:02
  To się nawet nie kryje, z czego bezczelnie zżyna :D

  Tak jak Mao isekai zminimalizował proces przenosin do nowego świata, tak Valkyria kompletnie go pominęła(może jeszcze będzie później, zobaczymy). Wchodzimy od razu w akcję i chwilę później jest wytłumaczona hierarchia świata, w którym znajduje się mc(całkiem „przypadkiem” opiera się na zawieraniu więzi typu ojciec­‑dziecko lub brat­‑siostra, w wyniku czego słyszymy co chwilę onii­‑sama/ciuciue).

  Ot co trochę ciekawsza i bardziej dopieszczona technicznie wersja Smartphone isekai. W żadnym wypadku nie rokuje jakościowego produktu ale dla amatorów haremówek nada się w sam raz.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Klemens 7.07.2018 22:20
  Jakie to jest beznadziejne, to się w pa… w głowie nie mieści.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime